Holden spolu s posádkou bojuje o přežití ve vážně poškozeném modulu Knight. Na stanici Ceres se ukazuje, že vypátrat Julii Maovou bude těžší, než Miller čekal, a to poté, co zjistí, že má vazby na Spolek Vnějších Planet, extrémistickou politickou skupinu, jež bojuje za práva kolonií na Pásu. (Prime Video)

Anderton

Táto epizóda ma ešte nepresvedčila o tom, či ma presvedčí aj celý seriál. Ale už je jasné, že budeme skákať minimálne medzi troma dejovými líniami a troma prostrediami. Je aj jasné, o čo asi až do konca série primárne pôjde. ()

honajz2

Oproti pilotu zklamání. Celkem nudný díl, který se dějově nikam neposouvá a ani nemá takovou atmosféru nebo zajímavé postavy, aby mi to nevadilo. Navíc pořád čekám od tohohle seriálu nějakou mysteriózní zápletku a zatím to vypadá, že to bude jen o válce mezi Zemí a Marsem... No ještě uvidím, snad v tom bude něco víc. Slabé 3* ()

Necrotongue

Druhá epizoda byla sice proti předchozímu dílu lehce umírněnější, co se akce týče, ale příběh byl i tak dostatečně zajímavý. Baví mě propojení Sci- Fi a detektivky, které mi po dvou epizodách připadá plně funkční. Pevně doufám, že se současnou kvalitu podaří i nadále udržet. ()