V Hlavním pásu planetek poblíž Saturnu se James Holden a posádka lodi Canterbury, která převáží led na stanici Ceres, rozhodne, že zareaguje na nouzové volání z neznámé opuštěné lodi Scopuli. (Prime Video)

ReichelTomas

Paráda, skvělý díl. Jenom taková zajímavost: Jak hned na začátku tvrdili, že voda a vzduch jsou v pásu nad zlato, tak jsem si nějak nevšimnul, že by si jich někdo cenil. Vždyť to tam všude bylo plné ohromných veřejných prostorů, kde byl očividně vzduchu plno. A voda, ta přece kapalná uplně z každé trubky, vždyť každý jeden metr byla na zemi louže :) ()

Anderton

Pozerať či nepozerať po tomto prvom pokuse celý seriál, to jest priam hamletovská dilema. Za hovoria super exteriérové zábery a proti práve tie interiérové, čo by mali vďaka dialógom diváka nalákať. Trochu zmätok v postavách a deji, ale inak fajn nápad, je tam cítiť Dicka: Blade Runner a Total Recall. ()

MickV21

Dlouho mi tenhle seriál unikal a konečně jsem se k němu dostal. Na začátek je to celkem slušné. Jak vizuálně, tak herecky to není vůbec špatné. Příběh se rozjel celkem slušně a zápletka vypadá zajímavě. Zatím je to takové scifi s prvky detektivky. Cítím zde hodně politiky, tak snad to nebude na škodu. ()

honajz2

Zatím to vypadá dobře. Je to poutavé, má to zajímavě rozehraný příběh (to, že se tam skáče mezi dvěma ději, mi vůbec nevadí, orientuji se v nich dobře), celkem i sympatické postavy, zatím je to i správně mysteriózní a na sledování dalších dílů mě to určitě navnadilo. Ale jak vidím, že to má přes 5 sérií, tak se bojím, že buď kvalita půjde dolů, nebo se z toho stane kravina. Nebo překombinovaná kravina. Uvidím, snad ne. 4* ()

Necrotongue

První epizoda mě ke sledování seriálu docela slušně nalákala, přestože jsem měl zpočátku z rychlého střídání lokací trochu zmatek v hlavě. Naštěstí jsem se poměrně rychle naladil na tu správnou vlnu, příběh mě zaujal, měl i fajn atmosféru a ani o napětí a akci nebyla nouze. Navíc mě pobavilo, že i Spojené národy mají své Guántanamo. ()