Réžia:
Robert Ellis MillerScenár:
Michael De GuzmanKamera:
David GeddesHrajú:
Robert Urich, Diana Scarwid, Tegan Moss, Britt Irvin, Don S. Davis, Eric Keenleyside, Michael Dobson, Russell Ferrier, Jonathon Young, Kimberley Warnat, Demetri Goritsas, Zach Lipovsky, Tom Heaton (viac)Hrajú
Robert Urich
USA
Najlepšie filmy:
Osamělá holubice (1989) (seriál)
Magnum Force (1973)
Young Again (1986) (TV film)
Diana Scarwid
USA
Najlepšie filmy:
Jak jsem ti slíbil (1987) (TV film)
Liek (1995)
Guyana Tragedy: The Story of Jim Jones (1980) (TV film)
Tegan Moss
Kanada
Najlepšie filmy:
Malé ženy (1994)
Dievča ako ja (2006) (TV film)
Farba odvahy (1999) (TV film)
Britt Irvin
Kanada
Najlepšie filmy:
Unesení (2002) (seriál)
V mene nebies (2022) (seriál)
Manželský sľub (2012)
Don S. Davis
USA
Najlepšie filmy:
Stargate SG-1: Children of the Gods - Final Cut (2009) (TV film)
Akta X – Akta 3: Únos (1995) (video kompilácia)
Hviezdna brána: Návrat (2008)
Eric Keenleyside
Kanada
Najlepšie filmy:
Cesta za dúhou (1988) (seriál)
Bang, bang, seš mrtvej! (2002) (TV film)
Zázračný běžec (1997)
Michael Dobson
Veľká Británia
Najlepšie filmy:
Muno: Strážca mesiaca (2015)
Barbie a Diamantový zámok (2008)
My Little Pony vo filme (2017)
Russell Ferrier
Najlepšie filmy:
Rallye smrti (2008)
Tanec řetězů (1990)
Plačúci drak (1995)
Jonathon Young
Kanada
Najlepšie filmy:
Unesení (2002) (seriál)
Eadweard (2015)
Reťaz bláznov (2000)
Kimberley Warnat
Najlepšie filmy:
Keď priateľstvo zabíja (1996) (TV film)
Freddy proti Jasonovi (2003)
Stříbrný vlk (1999) (TV film)
Demetri Goritsas
USA
Najlepšie filmy:
Rivali (2013)
Zachráňte vojaka Ryana (1998)
Agent bez minulosti (2002)
Zach Lipovsky
Kanada
Najlepšie filmy:
Tajemství pana Rice (2000)
Zenon: Dievča 21. storočia (1999) (TV film)
Velký chlupáč (1998) (TV film)
Tom Heaton
USA
Najlepšie filmy:
Hádaj, kto príde na večeru (1967)
Unesení (2002) (seriál)
Most pri Remagene (1969)
Alf Humphreys
Kanada
Steve Makaj
Kanada
Najlepšie filmy:
Unesení (2002) (seriál)
Maximálny limit (2005)
Tanec řetězů (1990)
David Bloom
Najlepšie filmy:
Ostreľovač (2007)
Zrcadlivá kůže (1990)
Dom pre dvoch (2015) (TV film)
Matthew Walker
Veľká Británia
Najlepšie filmy:
Unesení (2002) (seriál)
Malé ženy (1994)
Studená jazda (1993)
Frank Charles Turner
Kanada
Najlepšie filmy:
Nezmieriteľní (1992)
Zo života chlapca (1993)
Volání divočiny (1992) (TV film)
Donna White
Najlepšie filmy:
Skryté hlasy (2002) (TV film)
Spasení (2004)
Pastorova žena (2011) (TV film)
Camille Mitchell
USA
Najlepšie filmy:
Na Vianoce doma (2021) (TV film)
Frankie a Hazel (2000) (TV film)
Vráťte mi moju rodinu! (2007) (TV film)