My Life Directed by Nicolas Winding Refn

SpaceOdyseus

Je to zajimava hodka, ale aby me to opravdu bavilo, tak by to chtelo vic scen, jako kdyz Refn prirovnava nasili k sexu a Gosling u toho vyznamne kouka na jeho zenu, nebo kdyz Refn a Gosling jedou pro sto tacu v kufriku za navstevu projekce Drivu, a mene utapeni se v depresich. Ale Only God Forgives si urcite brzy znovu pustim, to jako jo. ()

Eldrick

Stejně jako GAMBLER (2006) zachycoval Refnovu finanční krizi po FEAR X, tento dokument jeho manželky zas ukazuje Refnovu tvůrčí krizi při natáčení ONLY GOD FORGIVES s Goslingem v Thajsku. Refn sám přiznává, že ani neví, o čem vlastně točí film. Po nečekaném úspěchu DRIVE cítí tlak ze strany veřejnosti, což se promítá na jeho nejistotě. Vtipný je, že v soukromí působí jako lidská troska, ale na place jako egoistický diktátor. Highlightem dokumentu je pasáž, kdy si jede Refn s Goglingem a producentama pro cash od Thajců výměnou za uvedení DRIVE pro místní publikum, což působí dost tragikomicky, ale na druhou stranu Vám to pomůže ve vystřízlivění z představy o bezstarostném životě filmovýho režiséra. ()