pipapa

Příliš upovídané a utelefonované/umobilované krimi. Na ca.6-ti hodinovou stopáž pouze sem tam nějaká ta akce a opravdu zajímavých momentů se zde také moc nenajde. Poměrně spletitá dějová linie je podána velmi jednotvárně až nudně. Dobré herecké výkony hlavních aktérů v tomto případě bohužel nijak nepomohou, i když blesková sofistikovaná nahota Júrgena Vogela, a dokonce full-frontal Christopha Letkowski, je příjemná a seriál osvěžující vsuvka. Pár nahatých žen jistě potěší mužské obecenstvo...Blochin je členem Oddělení pro vyšetřování vražd a s týmem spolupracovníků vyšetřuje vraždu drogového dealera. Zároveń stále trpí traumatem z dětství, kterému se snaží čelit a přijít mu na kloub, což mu komplikuje už tak těžkou práci okolo vyšetřování. Další komplikací je blokování vyšetřování z vysokých politických míst, k tomu se přidává nedůvěra a podezírání mezi členy vyšetřovací komise i občasné používání nezákonných prostředků některých z nich, a to vše je okořeněno rodinnými problémy, nevěrou, různými milostnými románky, tragickou smrtí člena rodiny...Měla jsem co dělat, abych to dokoukala. Podruhé mě k tomu nikdo nedostane. ()