Paríž počká

• Česko Paříž počká (viac)

Manželka úspešného filmového producenta vyrazí na cestu z francúzskeho juhu do Paríža. Nie je však sama, sprevádza ju jeden z manželových obchodných partnerov. Nájde unavená žena počas nečakaného dobrodružstva stratenú energiu a radosť zo života? (TV JOJ)

Shitonit

Oou. Roudmuví ?? Takže to je vo tom, jak si panička nechá hučet do kebule moudra tak dlouho, až se ucho utrhne. Nebo ? Dějově to je typická žabožroutská málovtipná komedie, hezký záběry, kydy vo ničem, pro milovníky francie je to fajn (mám na mysli Francii jako zem, ne jako vylízaný kundy), pro milovníky filmů který nic nepředaj, je to super. Mě to nebavilo, tomu slizskýmu úchylovi bych natrh prdel, tý kurwě vojel Zadek, a manžel by zasloužil nakopat do koulí. ()

DonBraso

Na první pohled už při čtení vlastně zaujme jméno v režisérském křesle.Ano,je to manželka slavného Francis Ford Coppola,kdy vlastně sledujeme její debut a vlastně i konec z filmového nebe.Film má neskutečnou sílu v hlavních rolích a krásná Diana Lane s Viardem si padnou neskutečně.Ta chemie je protkána celým filmem až do Paříže.Malinko se divím, že herec zrovna jako Arnaud Viard má vcelku málo filmů,jako svůdník bavil.Ano film se krčí spíše do provoněné Francie s  kulinářskou ambicí.Vůbec nevadí,že právě film se odehrává jen u žrádla a u toho,že tohle bylo už od dob Římánů.Alec Baldwin sice nevyužit,ale vůbec nevadí.Je to jinačí road movie,která nemá strhnout a má být svá.Prostě o jedné manželce,která svého manžela skoro nevidí a svůdníka francouzských poměrů,který se nejen vyzná v jídle a víně.75% ()

troufalka

Když se místo obrazu kocháte rámem, je něco špatně. Loudavé tempo bez řílišných zvratů, sice krásnými kouty Francie, ale zato bez pointy. Chtělo by to přidat těch krásných míst a lehce okořenit humorem, pak by to byla příjemná road movie-odlehčovatčka nebo přidat akce a hloubky a bylo by to solidní drama. Tohel je možná road movie, ale komedie? ()

hazaba

Opět jeden z těch milých nenápadných filmů, který se nedostane do širšího povědomí, protože se nejedná a) o přílišné drama, b) o komiks, c) o ztřeštěnou komedii. A je to škoda. Oba představitelé jsou úžasní - on snílkovský francouz milující jídlo a svádějící ženy, ona praktická američanka, snažící se co nejrychleji dostat z bodu a do bodu b. Na společné ceste se vzájemně obohatí... Kdo miluje jídlo, bude plesat nad servírovanými pokrmy, kdo miluje jemnou romantiku s náznaky flirtování a bez explicitních scén, bude spokojen... Jinými slovy je to milé, francouzské a... možná zapomenutelné, ale v danou chvíli člověka pohladí po duši. ()

kaylin

Na jednu stranu se to tváří jako fajn konverzační romance, na druhou stranu jsem si ale říkal, že doufám, že do té Paříže dorazí co nejdříve, protože odrovnaný jsem z filmu rozhodně nebyl. Jako kdyby si Eleanor Coppola zamilovala Woodyho Allena a chtěla natočit něco v jeho duchu. Natočila, ale je to opravdu jen v tom duchu. ()

• Premiéra filmu proběhla 12. září 2016 na Mezinárodním filmovém festivalu v Torontu. (ČSFD)