V nejlepším onkologickém zařízení v zemi ošetřuje smrtelně nemocné pacienty skupina vynikajících doktorů, včetně jednoho chirurga – upíra. (Netflix)

Lex.San

Hodnoceno po zhlédnutí 11. epizody. Možná je chyba ve mně, že jsem si tuhle doramu špatně načasoval, přeci jen v poslední době sahám po japonské produkci, ale nemám nikterak chuť příběh dokoukat. Je pravda, že upířina mi nijak zvlášť nevadí, ale nemocničnímu prostředí jsem dal možnost naposledy při sledování americké Pohotovosti, jinak si moc nesedíme. Ale i tak jsem dal příběhu šanci. První díl byl celkem zajímavý, dost na to, abych si pustil další. Jenže ouha, hned v druhém díle jsem měl zásek. Strašně mi nesedla hlavní hrdinka. Doktorka Yoo Ri Ta byla z těch otravných postav, které jsou OPRAVDU otravné, a hrozně dlouho jsem si k ní hledal cestu (ani do 11. dílu jsme si úplně nepotykali). Park Ji Sang mi jako úpíří doktor nevadil, minimálně splňoval mou představu o upířím provedení. Ono celkově tady vyobrazení upírů možná nesedne každému, ale pro mě nebylo tím kamenem úrazu, proč jsem dal seriálu vale. Ono totiž kromě příběhu, který šel celou dobu mimo mě, mě neoslovilo ani moc vedlejších postav. Sice jich tam v bílém plášti pobíhá docela dost, ale ve výsledku je to fuk, protože vás jejich charaktery vůbec neberou. Z vedlejších postav mě oslovil je upírův kámoš Joo Hyun-Woo a dr.Jung Ji-Tae, jenže ti jako vedlejší postavy divně rozjetý příběh moc nevytrhnou. Hudba se mi paradoxně líbila, jak ta dramatická v průběhu seriálu, tak ta melodická v endingu. Jenže to je zoufale málo a moji pozornost si to neudrželo. Hodnocení budiž tedy ** s tím, že ani nevím, komu bych seriál doporučil. Je to totiž mix žánrů, ale výsledný koktejl by mohl být zklamáním pro ty, kteří by v něm hledali jednu určitou složku. (4/10) ()

ainny

Chtěla jsem tomu dát šanci, i když ani nemocnice ani upíry nevyhledávám, ale to prostě nejde. Hodnocení je po čtyřech dílech, z kterých mě více méně bavil jenom ten první. ()

Krysap

Chybí mi zde možnost dát přesně 50%.. Na to, že jde o upířinu (což považuju v podstatě za sračkovej žánr), tak to není zase tak strašný, aby tomu někdo musel dávat odpad. Když pominu totální nelogičnost toho, že upír dělá chirurga a tudíž musí denně bojovat se svojí přirozeností, a značně zpomalené tempo v druhý půli, tak si myslím, že jde o seriál který nenadchne ani neurazí. Prostě velká romantika s upírským pozadím. Hodně se mi líbil konec, ovšem posledních 5 minut v Rumunsku to zkazilo. ()

• Ponuku na rolu hlavného predstaviteľa dostali najskôr Jung Il-woo a Yoo Yeon-seok, avšak obaja v tom čase buď propagovali svoj nový seriál alebo natáčali. (Chinese Ashio)