Speciální potápěčské týmy mají za úkol opravit poškozené potrubí, které po celém světě rozvádí olej a plyn. Dohromady se tedy dají 4 potápěči - Mitch, Engel, Hurst a Jones, kteří vyráží do hloubky přes 190 metrů. Závadu opraví, avšak na hladině v tu dobu řádí bouře, která potopí jejich loď. Nikdo z posádky nepřežije. Vody je spousty, kyslíku ubývá a času také. Je jen na nich, jak se zachrání. (martanius)

kaylin

Jako hezké, ale mně tyhle filmy z hlubin začínají připadat opravdu na jedno brdo. Samozřejmě, že to bude zaměřeno na tísnivou atmosféru, samozřejmě, že se ta atmosféra nemusí naplno využít, samozřejmě, že se budou lidé bláznit, samozřejmě, že to bude útok na emoce. No, a i když to tam všechno je, není to záruka dobrého filmu. ()

misterz

Komornejší podmorský survival, v ktorom síce nenájdeme žiadne bombastické vizuálne efekty, naproti tomu však poteší reálnosťou celej situácie a jej riešením. Nie je tu nič, čo by bolo vyslovene pritiahnuté za vlasy, a to vrátane prirodzeného chovania sa postáv. Musím pochváliť aj atmosféru, ktorá pri niektorých záberoch z podmorského sveta dokázala navodiť príjemné zimomriavky. Lepší priemer. 65/100 ()

Magika82

Abych to zkrátila: Pro Kristovy rány! Kde jsou vyjímeční lidé(tvůrci), kteří dokázali stvořit takové snímky, jako je nezapomenutelné dílo Propast, či pozdější kupříkladu Koule. Zdá se, že čím více technických možností, animačních, finančních, lokačních, tím méně rozumu, fantazie a nápaditosti... Ani se nedivím rozhořčení diváků - znalých třeba jen pro příklad mytologie - nad snímky Souboj Titánů. Ač je dělily dekády, v hodnocení a držení se předlohy na celé čáře zvítězila starší verze. Dnes, aby kvalitní a neodbytý snímek, kde akce má zamaskovat vše za vlasy tahající, aby s lucernu pohledal... 33% a tedy dvě slabší hvězdy. ()

MickeyStuma

Po delší době se objevilo podmořské drama které si absolutně na nic nehraje. Nevymýšlí si lecjaké dějové akční voloviny a zabývá  se pouze zoufalstvím potápěčů ztroskotaných na dně oceánu na závěsné ponorce. Jejich loď neodpovídá, zásoby kyslíku se pomalu ztenčují a snahy zachránit svůj život zoufale padají v niveč. Nevědí co se stalo a jelikož se pravda brzy ukáže a tím se dozvědí na čem jsou, jejich psychika dostane za své. Klaustrofobické stavy, halucinace, spory pro každou maličkost, zpytování svědomí a další. Nepřehání se to ani s budovanou atmosférou. Přeci jen to není žádný horor, byť je využita její šablona. Počet přeživších už jsem tak nějak předpovídal. Dílo je to velice impozantní a přesvědčivé. ()

S.Quentin QUALE

Minimalistický podmořský survival, který nevymýšlí žádný mekgájvrovský kombinace, čímž se může zdát nudný, ovšem při scéně s potopenou lodí mi přejel mráz po zádech, což vynáší Pressure poctivou třetí hvězdu. Kdo by si chtěl s potápěčema zakonspirovat, tak může třeba tady. 55% ()