Mel (Taissa Farmiga) a Dan (Ben Rosenfield) tvoria mladý pár, ktorý stojí na prahu dospelosti pred dôležitými životnými rozhodnutiami a s plánmi spoločnej budúcnosti. Ich šesťročný vzťah však bude musieť podstúpiť ešte jednu ťažkú skúšku po tom, čo sa jeden z nich dopustí nerozvážneho omylu. (sochoking)

kaylin

Romance mladých, kteří do vztahu vlítli příliš rychle, a vydržel jim příliš dlouho. Ona je tak trochu magor, on si chce vrznout i jinde, ale celý film na nás má působit jako něco, co chce ve skutečnosti říct víc. To se ale opravdu neděje a film je jen dramatickou romancí, která pro jednou nemá až tak očekávaný konec, i když... ()

dr.horrible

Celý život hovorím, že v nezávislákoch v tomto žánri o originalitu nejde, ale tu je vážne každá scéna celá dopredu odhadnuteľná, neni to obzvláštnené ničím, nemá to zapamätateľné dialógy, ani soundtrack, ani žiadnu konkrétnu scénu či moment. Chémia medzi protagonistami funguje, ale nebyť Taissa klasicky sladká, boli by obaja vlastne značne nesympatickí. Pri tej “znásilňovacej” scéne som už krútil očami, že či tam vážne museli dať každé žánrové klišé? A tá kamera to, hlavne zo začiatku, tiež dosť kazila. 3* za remeslo. ()

hansel97

Nepříliš funkční, dějově slabé (a to říkám přestože mi filmy s minimem děje nevadí), herecky dobré a občas mě zaujal nějaký citát. Ten film ale prakticky nemá žádnou myšlenku, možná mít neměl. Bylo to jen takový nakouknutí do života a pak zase zpět, někoho to možná potěší, ale mě to upřímně nenadchlo a ke konci jsem jen čekal, kdy se objeví titulky. ()

misterz

Vzťahová dráma, ktorá sa snažila tváriť civilne, čo sa jej i v podstatných detailoch darilo celkom dobre, no ktorá so sebou nepriniesla nič nové, ani objavné, len častý pocit priemernosti a celkovú šedivosť. Herci boli fajn, to nepopieram, avšak aj od nich som čakal viac. Slabé zapálenie pre vec, hlavne zo strany toho mladíčka. Navyše na záver to vyznelo dosť banálne a pomerne zbytočne. Slabší priemer. 55/100 ()

JohnCZ

Jednoduchý film, který asi i docela věrně zobrazuje dlouholetý do háje jdoucí vztah. Problém je, že obsahově to vlastně nic moc navíc nenabízí. Herci sice hrají slušně, ale jejich role jsou otravné a obzvlášť Farmiga s tím nekonečným šmátráním se ve vlasech a afektovanými hysterickými záchvaty působila, že ji je minimálně o 5 let míň, než by její postavě mělo být. Přesto, jako celek asi docela koukatelný, ale nijak zvlášť obohacující film. ()

• Film neměl scénář, pro každou scénu vymysleli tvůrce pouze hrubý nástin děje. (hansel97)