Ve třetí řadě se Ash z michiganského Elk Grove promění z vražedné městské legendy v místního hrdinu, který chrání lidstvo. Když Kelly uvidí v televizi masakr, za nímž by mohla stát Ruby, rozhodne se vrátit s novým přítelem, aby Ashe a Pabla varovala, že s nimi zlé síly ještě nemají srovnané účty. Ash také objeví svou dávno ztracenou dceru Brandy Barrovou (Arielle Carver-O'Neillová). (Cinemax)

Ironfood

Ash pokračuje v krasojízdě. Třetí série mi celkově přijde zhruba stejně dobrá jako druhá, jen se mi zdá kvalita jednotlivých dílů mnohem vyrovnanější. Což v podstatě znamená, že mi tu žádný díl nepřišel tak špatný, jako některé díly ve druhé sérii, ale zároveň ani žádný tak dobry, jako některé díly ve druhé sérii. ()

SharpeR1

Pokračování si drží opět svou úroveň. Pokud vás nepřestalo bavit, tenhle masakr ve starém stylu hodně krve :), tak se máte na co těšit. Opět šílené masky a obludy na které se můžete těšit. Ještě se dívám na poslední díly a věřím, že budu hodně spokojenej. V této sérii, jsem si všiml, propojení s opačným koncem temného světa, které bych si dovolil říct, možná kopie stranger things, ale já stím vůbec nemám problém, protože je to můj oblíbený seriál a taky bych ho rád doporučil, pokud někdo dokouká ashe a bude chtít další super seriál v horrorovém podání bez komedie, tak to doporučuji :) ()

hony23

Čeho je moc, toho je příliš. Scénárista jel zřejmě na slušném matroši, protože takovou peachovinu člověk při smyslech nevymyslí. Neustále to balancuje mezi zdařilou komedií, slaboduchým hororem a ve chvíli, kdy se nás tvůrci pokusí dojmout, i nekoukatelným shitem. Naštěstí to alespoň částečně zachraňují nápadité gore scény, kdy krev, sperma a zvratky doslova cákají z obrazovky. ()

dubinak

3. série, tentokrát charakteristická objevením a přítomností Ashovy dcery. První díl byl bezkonkurenční a opět sliboval velmi podobnou a osvědčenou kvalitu z předchozích sérií. Tímhle stylem to i pokračovalo a zapamatovatelnými scénami se stávají ta ze spermabanky za doprovodu Take On Me a potom ta s dítětem a bowlingovými koulemi, u které jsem si div neucvrkla. Z tohoto je zřejmé, že šíleností, sleazy scén a chutného gore neubylo. Obecně musím říct, že mě bavila asi o chloupek víc, než ty předchozí, protože vzrostlo množství originálních nápadů a twistů. Sice mě pasáže s Pablem a získáváním brujo schopností tentokrát moc nezasáhly a byly asi nejslabším článkem, nicméně zážitek mi to nezkazilo. V posledních třech epizodách se ovšem začalo hrát na trochu vážnější sci-fi strunu a ze srandiček se začalo malinko střízlivět a závěr posledního dílu mě v podstatě nepotěšil, nebo mě spíš zmátl. Každopádně Ash je pořád borec, i když si neumím představit, kam se dá s tímhle dějem ještě pokračovat, no uvidíme. ()

NinadeL

A pohádky byl konec. Ze staronových tváří se připojil ještě slavný rek Iásón alias Jeffrey Thomas, ale to už bylo opravdu všechno. Ash našel svou ztracenou rodinu a místo týmovky (která se mi tolik líbila ve 2. sérii), to byla malá sóla pro něj, Kelly i Pabla zvlášť. Navíc Ruby se přidala na stranu příběhů z místní střední a Pabla otravovalo kouzlo brujo (které tolik komplikovalo život lidem i upírům v True Blood). Nicméně nevadí, i tak 3. série přinesla mnoho neočekávaných kvalit a nápadů. Předně Ruby a její mateřství, její porod, její opakovaně vyhřezlá střeva a nádherný souboj, který si ve stylu gladiátorů dala s Kelly tváří v tvář. A kdo by se byl nadál, že se najde čas i na to prozkoumat romantické napětí mezi Kelly a Pablem? A to samozřejmě nebylo ani zdaleka všechno. Takže díky za všechny tři řady, pro lidi, kteří milovali příhody z lesů kolem Elk Grove to musí být úplné štěstí. Pro nás, kteří jsme kouzlo RenPics objevily až v 90. letech, je to zase trochu jiný příběh. ()