Ash, Pablo a Kelly, nyní společně s Fisherovou, přijíždí do tábora přeživších právě uprostřed chaosu a mají co dělat, aby unikli. Mezitím se dozvíme něco více o Rubyině misi. (Cinemax)

Trevor

Ash, Pablo, Kelly a Fisherová idú k táboru domobrany požičiať si zbrane od Lehma. Toho sa však zmocnilo zlo a kedže jeden z členov domobrany spoznal, že Fisherová je agentka, budú musieť hrdinovia bojovať proti dvom nepriateľom súčasne. O niečo slabia časť, avšak Ashova ruka si nájde cestu k chate a je radosť sa na to pozerať. ()

Necrotongue

Proti předchozímu dílu šlo přece jen o slabší epizodu, i když mě Lemovy jégrovky možná budou strašit ve snech. Je zvláštní, že Ashovy příšerné kecy poslouchám už po sedm dílů a pořád mě hodně baví. Milice se mi zdála být slabá, proti Vaasovým chlapcům by si ani neškrtla. ()

MM_Ramone

Americký režisér Sam Raimi, spolu so svojim starším bratom scenáristom Ivanom Raimim, oživili v 2015 kultové horrorové dielo. Fanúšikovia fenoménu "Evil Dead" sa opäť môžu stretnúť s charizmatickým Ashom Williamsom a vrhnúť sa do boja proti temným démonickým silám. Tento krát vo forme televízneho seriálu, ktorý nesie názov "Ash vs. Evil Dead". Prvá séria pozostáva z desiatich častí. V poradí siedma epizóda sa volá "Oheň v diere" (Fire in the Hole). Agentka Fisherová posilnila Ashov team bojovníkov proti rozmáhajúcemu sa zlu. Ash je presvedčený o tom, že zvíťaziť nad temnými silami môžu jedine tam, kde to všetko pred tridsiatimi rokmi začalo, na chate v horách. Skôr ako sa tam dostanú sa musia poriadne vyzbrojiť. Preto sa vyberú do tábora domobrany, kde má Ash starého kamaráta. Lenže i tam ich čaká ďalšia bitva s démonmi. **** ()