topi

Moc jsem nečekal, ale dostalo se mě parádního humoru a hláškujícího Ashe, jak ho máme všichni rádi. Spousta odkazů na kultovní trilogii vyloudí moc a moc úsměvů na tváři. Jako absolutní fanoušek celé trilogie mě přece jen občas vadily CGI efekty, ale bylo to celkem vyvážené s poctivým maskérským gorefestem. Těším se na další sérii. ()

malylada

Ash po letech paběrkování dostává vizi, kdy se zlo vrací a rozhodne se definitivně skoncovat s knihou "zla". Cestou přibere parťáky a jatka mohou začít v plném proudu. Campbell je opět skvělý, neustále hláškuje a porcování démona mu jde jako za mlada. Bohužel se to nedá říci o vedlejších postavách, které se snaží držet krok, ale nedaří se to a ve většině případech jsou otravní. Všechny díly vypadají přes kopírák a humor, včetně akce se brzy okoukají a nemají takový efekt. Určitě pochvalu zaslouží masky a gore scény, ve kterých krev teče opravdu proudem. Ale nemůžu si pomoci, prostě jen bezduchá vyvražďovačka, která je díl od dílu stejná a nikam se neposouvá. Musím říci, že jsem čekal o dost více a pouhá nostalgie zkrátka nestačí.......6/10 ()

ScarPoul

Presne ten mix Gore a humoru aký môžem. Evil Dead je moja srdcovka. Do seriálu som sa nehrnul, ale teraz som nadmieru spokojný. Má to v sebe takú tú vidlácku dementnosť akou sú obdarovaní všetci Američania a celé sa to nesie vo vražednom tempe. Je tu kopec perfektného wtf humoru a kvantum krásnych dievčat. Do toho hrá rock ´n ´roll a zároveň tu máme niekoľko skvelých odkazov na pôvodnú sériu. A hlavne na Bruce Campbella, ktorý nakopáva rite a hláškuje čom čakal naozaj strašne dlho. Prvá séria - 100%. ()

mm13

Neprestajný "fan service" (ako sa tomu dnes zvykne nadávať) vo "very funny" spracovaní, ktorý ale celkom podarene rozvíja mytológiu svojho predobrazu a zmotáva okolo vyškerených béčkových orgií vôbec nie zlý príbeh. Plus dokonalý, priam hviezdny Bruce Campbell. Neviem čo iné ani čo viac si mohol fanúšik Evil Dead priať !? ()

NinadeL

Společnost Renaissance Pictures byla založena v 79. roce Raimim, Tapertem a Campbellem. Vlajkovou lodí se stal Evil Dead a zbytek už je historie. Z kultovky se stala trilogie, muzikál a teď máme i seriál. Později přišel Darkman, Hercules, Xena a Legend of the Seeker. A i kdyby člověk tohle všechno nevěděl, podvědomě by si k podobnostem z těchto show došel. Fanoušek určitě. Takže to jediné, co v Evil Deadech chybělo, tedy nahá Lucy vstávající z popela a Lucy recitující z Necronomiconu, a to se děje v seriálu. Konečně. ()