Axe shromažďuje podporu, odhodlaný zničit Taylor. Chuck bojuje, aby znovu získal moc. (SkyShowtime)

Necrotongue

Úvod čtvrté sezóny mě sice nenaplnil bezbřehým nadšením, pro které bych epizodu euforicky opětkoval, ale v žádném případě jsem se nedočkal zklamání. Pobavil mě Chuck v roli obchodního cestujícího a zaujal mě i pokračující boj Bobbyho proti konkurenční firmě. P. S. Hned v první scéně s Bobbym Axelrodem nasadili tvůrci Lemmyho, to se mi nemohlo nelíbit. ()

Kaka

Chuck, jakožto power broker domlouvající pofidérní dealy po restauracích a kavárních. Konečně pro jeho odpůrce solidní satisfakce, ale jinak se až na tuhle napůl komediální a napůl vážnou kulturní vložku nic nového neděje. Jakási obecná rekapitulace z předešlé série tentokrát vlastně úplně absentuje, ale nevadí to. Jako vlažný rozjezd tak nějak ucházející. ()

LachtanShows

Čtvrtá sérka rovnou husťácky navazuje tam, kde třetí skončila a intriky na sebe mezi nově vzniklými rivaly nenechají dlouho čekat. Malkovichův ruský oligarcha ještě neřekl sbohem, to si rovněž nechám líbit. ()