Axe se od nečekané osoby dozví, že bude patrně zatčen. Urychleně se tedy snaží zařídit vše tak, aby ochránil svůj majetek. Chuck zatím učiní poslední krok svého dlouhodobého plánu, aby si zajistil vítězství. Lara použije své prostředky na ochranu toho, co jí patří. Wendy s Chuckem učiní významné rozhodnutí ohledně jejich manželství. (HBO Europe)

Kaka

Končí to tak, jak se očekávalo. Tedy opět stejně jako jednička - finálním rozhovorem dvou hlavních figur, který de facto rámuje a shrnuje celou druhou sérii. Trojka nabízí na základě tohoto vyústění daleko širší mantinely narativu a drsnější souboje off the grid. Tak uvidíme. ()

LachtanShows

Myslel jsem si, že z výrobny Showtimu mi navždy bude na prvním místě figurovat klenot jménem Shameless. Billions jsou ale velmi silnou konkurencí a jestli budou takhle vyšperkované i nadále, budu možná zase muset překopat zdejší top desítku. ()

Necrotongue

I závěrečná epizoda druhé sezóny měla pořádné grády a dokončila to, s čím předchozí díl začal. Atmosféra se tvůrcům opět povedla, děj nebyl líný, přetékal událostmi a Axelrodův přechod do ilegality mě opravdu hodně bavil, takže nebyla jiná volba, než pět hvězdiček. ()