Axe po katastrofálním ztroskotání svých plánů s kasinem v Sandicotu svolá válečnou poradu. V ohrožení se tak ocitá celé město, když Axe místní radu žádá o náhradu škod. Chuck se zatím snaží vytěžit co nejvíce ze svého velkého vítězství, čímž se však ještě více odcizí Wendy a oba se nakonec rozejdou. (HBO Europe)

Necrotongue

Sedmá epizoda byla sice tradičně kvalitní, je zajímavé sledovat, když Bobbymu na rozdíl od první řady jeho finanční plány nevychází, slušně se intrikovalo, ale opět chybělo něco, co by mě přesvědčilo, abych přidal i pátý kousek. První sezónu seriálu jsem sledoval v původním znění, druhá se ke mně dostala s českým dabingem, takže jsem se mohl setkat s touto perlou: "Vy už jste doma? Čekala jsem vás dýl." Chápu, že mimoslezské a mimomoravské diváky to za uši netahá, ale my tady u nás čekáme, že někdo přijde později. Možná jsem hnidopich, ale nepřál bych si ani, kdyby se v dabingu používala slova jako "rožni", "ganc" nebo "skura", přestože je znám a mohlo by mi být ganc jedno, jestli jim budou rozumět i jiní. Čeština nám sice upadá, ale děti se naštěstí už ve školkách učí anglicky, takže to vlastně nevadí...Omlouvám se, ale chtělo to ven. ()

Kaka

Sandicot a vše kolem něj. Mohlo to být všechno mnohem rychlější, ale to by nemohlo být 12 epizod a problém na světě. I tak to ale velmi pravděpodobně dojde do vražedné spirály zoufalých manévrů. ()