Axe uvažuje o koupi fotbalového týmu a najde nového spojence. Chuck se zoufale snaží najít informátora, aby dostal bankovního giganta. Wendy se mezitím objeví na důležitém turnaji pokeru jako koučka Axova protivníka. Lara rozjede nový byznys. (HBO Europe)

Kaka

Pokor nikdy nezklame, takže o napínavé situace je tím pádem postaráno. Sice to všechno působí příliš naškrobeně a "seriálově", přesto je to vcelku zábava, pokud se to nebere zase tak vážně. ()

Necrotongue

Na třetí pokus už to vyšlo, tenhle díl na mě fungoval. Mám rád poker a je mi jedno jestli ho hraju na živo, ve Far Cry, nebo se na něj dívám ve filmu nebo v seriálu. Pobavilo mě zbrojení před hrou, Taylor mi silně připomínala Třináctku ze Stranger Things, jen nesympatičtější, ale zabodoval i Brian s letuškou. ()

Unlikelyhero odpad!

Tak to byl bohužel neskutečný trapas. Pracháči si honí, snad jen, ego při pokru, krásná koučka radí za tisíce dollarů trpajzlíkovi, že by měl začít u hry mrkat a milionářská ženuška rozjíždí byznys s nakopávacími infuzemi a chce tisíc doláčů za pytlík, to se fakt krutě nepovedlo nebo to byla recese? A přitom tak skvostná první série a ta druhá je zatím horší, než nastavovaná kaše. ()