Axe se vrhne do veřejného boje s manažerem konkurenčního investičního fondu. S pomocí nadané stážistky se pustí do nových obchodů, které mají ublížit konkurenci. Chuck pověří své podřízené, aby mu rychle pomohli najít ostře sledovaný případ, který by ho mohl zachránit od vyhazovu. Wendy je mezitím podrobena výslechu, který by mohl pro Chucka skončit katastrofálně. (HBO Europe)

LachtanShows

K té potřebě zakomponovat nesmyslné pohlaví “oni” radši komentovat dále nebudu, nenechám si tím zkazit jinak fakt skvělý seriál. Myslel jsem, že Damiana Lewise už nemůžu mít radši, ale zraje tu každou epizodou jako to nejkvalitnější víno. ()

Necrotongue

Tak, minule jsme se seznámili, takže teď jsem čekal, že se to rozjede. No nestalo se, děj byl sice zajímavý, nenudil jsem se ani na moment, ale tempo příběhu bylo přece jen trochu líné, čekal jsem že druhá epizoda bude o něco živější. Nezbývá, než doufat v další díly. ()

Kaka

Intriky a plány proti AG a nové postavy mužatky a psychologa, které jsou přinejmenším kontroverzní a ozvláštňují tak trochu monotónní kancelářskou bitvu plnou intrik a podtrhů. ()