Chuckův úřad je vyšetřován generálním prokurátorem. Axe se snaží znovu posílit svou firmu a zároveň se chce pomstít. A k tomu musí čelit nejisté ekonomické situaci, která mu nehraje zrovna do karet. Wendy zvažuje pracovní nabídku od konkurenčního majitele investičních fondů a Lara zasahuje při naléhavé záležitosti škole svých dětí. (HBO Europe)

Necrotongue

První epizoda druhé sezóny posloužila evidentně hlavně k tomu, aby si divák připomněl předchozí děj a aby si uvědomil, jaká hra se bude hrát tentokrát, prostě typický úvodní díl, jež nás seznamuje s dějem a připomíná jednotlivé postavy. Faktem je, že vůbec nebyl špatný. ()

LachtanShows

Jsem rád, že po tom napjatém finále první řady můžu rovnou navázat, protože to tu vypadá, jak kdyby bylo už všecko naspadnutí, každý krůček obou stran může lámat vaz dominovým efektem i spoustě jen částečně zapojených. ()

Kaka

Dvojka začíná docela opačně než jednička. Tedy opačný z hlavních hrdinů (Rhoades) dostává mnohem více prostoru, než jeho kamarád burzovní makléř a situace kolem něj se nevyvijí vubec dobře. ()