Axe zjistí, že má Chuck proti němu nové důkazy, které by ho mohly dostat do vězení. Zatímco Lara plánuje pro celou jejich rodinu útěk ze země, Axe obviní Wendy, že vyzradila důvěrné informace Chuckovi. Vzpurná Wendy si uvědomí, jak daleko je Chuck ve snaze dostat Axe ochoten zajít a vyhrožuje manželovi, že ho prozradí. Chuck, kterýsvému případu obětovat už tak moc – pravděpodobně i včetně svého manželství – se rozhodne Axe konfrontovat. (HBO Europe)

Kaka

Dvanáctka je nejlepší. Strhující manévry všech hlavních postav, vypjaté tempo a žádná šance na něčí vítězství, ačkoliv jedna z postav k němu má přece jen trochu blíže než ty ostatní. To se ale velmi pravděpodobně v dalších epizodách pochopitelně promění. Pomyslné ikonické finále nahrává automaticky dvojce. ()

Necrotongue

No vida! A pětihvězdičkové hodnocení je zpět. Závěr první sezóny se tvůrcům hodně podařil, nechyběla kvalitní atmosféra, událostmi nabitý děj a na rozdíl od předchozí epizody nepostrádal příběh ani slušné tempo. Tentokrát mě nejvíc bavily obě hlavní ženské postavy, finanční převod před výpovědí i přípravy na útěk mě fakt pobavily. ()