Axe se ocitá pod čím dál větším tlakem ze strany úřadu návladního, což vyústí ve fyzický konflikt se známým, který vezl jeho děti domů opilý. Chuck se dál angažuje v případu, přičemž využije dávné události, aby získal navrch. Wendy se začne poohlížet po nové práci a setká se s pohledným lovcem talentů – nakonec dostane víc než jen pracovní příležitost. Connerty udělá z Axova blízkého člověka důležitého informátora, čímž získá silnou zbraň. (HBO Europe)

Kaka

Po vysoce nastavené laťce předešlého dílu přece jen příliš filmová, učesaná a účelová epizoda, která pochopitelně má své hodnoty a najde si fandy bez problémů, avšak chybí tu silnější vedení příběhu a smysluplnější rozhodování hlavních hrdinů. Především úvod působí, že se děje senzace, jen aby se mohlo něco nového rozehrát. ()

LachtanShows

Státnice hotovy, pomlka končí, začínají prázdniny a s nimi možnost věnovat se všemu, na co do teď nebyl čas. Hlavně tedy Miliardám, seriálu, který jsem zkusil jen kvůli dabingu do práce a teď už jej sjíždím kdykoli. Až tak mě chytnul. ()

Necrotongue

Sledování sedmé epizody jsem si užil o ten kousek, který mi pořád chyběl, víc. Ani nevím proč, asi tomu tak bylo díky odbočkám ze světa financí, bavila mě Lara se svou snahou zprostředkovat synům setkání s realitou i Bobbyho úvodní výbuch emocí. ()