Florence a Vincent Leroyovi zvládli všechno se ctí. Práci, svatbu, děti. Dnes se snaží zvládnout rozvod. Když ale oba zároveň získají povýšení, o němž snili, jejich manželský život se mění v noční můru. Od této chvíle už žádné ohledy. Bývalí příkladní manželé si vyhlašují válku. Oba jsou připraveni udělat cokoli, jen aby svěřili děti tomu druhému. (Festival francouzského filmu)

Chrustyn

Skvělý ale nevyužitý nápad o rozvádějících se rodičích a jejich boji o tom, kdo nezíská děti. Z dané premisy mohla být výborná taškařice ale materiál naprosto nevyužit a z dobré komedie je spíše jen pokus o něco víc, než jen čistá, nenáročná zábava. 50% ()

flakik

Po poměrně vydařeném traileru následovalo poměrně velké zklamání. Po Co jsme komu udělali? nastupuje ve Francii i jinde poměrně kontroverzní film. Tady už ale tvůrci šli poměrně přes čáru. Přiotrávení dětí, fyzické násilí páchané na ženách i dětech,... to není k smíchu, ale spíš k pláči. Ve Válce Roseových byl černý humor taky někdy poněkud ponurý, ale pořád se držel určitých hranic. Tady je černý humor až příliš černým a přestává být i vtipným. Navíc dynamická kamera byla v některých místech až příliš rychlá a přerámování dost zmatené. Prostě jedno velké zklamání, na které si asi budeme muset u francouzského komerčního filmu prostě zvyknout. ()

vinducha

Jak píšou kolegové , nápad výborný , ale ustrnulo to někde na půl cesty , vytřískat se z toho dalo daleko víc . Ale  oceňuju tu délku , protože to docela uteče v pohodě. Každopádně sledovali jsme to ve 2  a na sobotní večer , pro párek unavený z páteční pijatyky je to ideální , společně s 2. dílem na 1 zátah , takže  pobavilo a svůj účel splnilo. ()

hous.enka

Výborná francouzská bláznivá komedie s velmi nekorektním humorem,který mi sedl. Rozvod rodičů je pro děti samozřejmě složitý, ale to,co svým dětem připravili tihle rodiče, to prostě musíte vidět. ()

Eliott

Už velmi dlouho jsem se tak nenasmál. Co začíná jako běžná komedie se někde v půli láme a přechází v naprosto parádní směs nejrůznějších vtipů a nápaditých komických situací. Opravdu, takové záchvaty smíchu jsem prožíval naposled snad ještě jako puberťák ve školní lavici, což velmi oceňuji, jelikož teď mne již jen tak něco tímto způsobem nezlomí. Dále musím pochválit výběr herců, přičemž dokonce i ti dětští své role ztvárnili bezchybně a byli zcela přirození. V poslední řadě příběh hodnotím jako nevšedně originální a hlavně díky tolika humorným scénám velmi poutavý. Kdo má rád bláznivější komedie bude nadšený!! 84% ()

• Název filmu se objeví až před závěrečnými titulky. (griph)