Ace the Case

• USA Kid Witness (neoficiálny názov)

hygienik

Všetko zle, OMG, vyzeralo to ako Disney channel produkcia. A jedinou skutočne mysterióznou otázkou filmu je, prečo tam hrá Susan Sarandon?? Au! ()

silentname

Okey. Tento film je skutočne špatný. Asi nie najhorší, čo som kedy videl, ale aj rodinné filmy by si zaslúžili trošku viac inteligencie a lepší koncept, lebo všetko čo si myslíme, že sa tu stane, sa reálne aj stane. Hlavná hrdinka Olivia je miestami celkom inteligentná a musím povedať, že mladá holka sa aj celkom snaží niečo zahrať, takže dávam jeden malý bod tam. Jej brat je podľa mňa jeden z najhorších bratov, akého som kedy v živote videl a každá scénka s ním je príšerná. Rovnako ako je on príšerný. A jediná pozitívna vec, ktorú urobí na konci nič nezmení. Úvod je viac-menej úplne zbytočný a nič filmu nepridá. Skôr mám pocit, že tam bol len nasilu natlačený. Mama je tu úplne na dve veci, nakoľko je celý čas mimo obrazu a ostatní... Mám pocit, že Mei je tu jediná trošku využitá a aj jej kamoška mi nepríde úplne najhoršia. Hoci na Mei často žiarli a zazlieva jej jej peniaze. Otec Mei má ale celkom vtipnú gorilu, ktorá urobí čokoľvek. A asi najlepšia postava filmu. Zlodusi sú rozdelení na: Hlava, idiot a ten, čo sa zamiluje do svojej obete. Máme to všetko. Nebudem ani viac písať... toto je proste lacné, zle napísané, slabo zrežírované filmové dielo, ktoré si nikto viac ako raz nepustí. A osobne by som doporučil nepustiť to ani raz a radšej sa tomu vyhnúť. Čo ako pozerám väčšina ľudí urobila. Takže je to všetko v poriadku. A držte to tak aj naďalej. Hodnotenie: D+ ()

• Film se natáčel v americkém státě New York. (ČSFD)