Ostrov smrti

• Slovensko Uväznená na ostrove (viac)

Julianne (TARA REID) už má dost svých rodičů, kteří jí mluví do života. Bez přemýšlení se rozhodne vdát se za svého přítele, se kterým právě začala chodit. Mitch (KIP PARDUE) je v té chvíli přesně takový manžel, jakého si Julianne vždycky představovala. Ale když ji slíbil, že ji bude milovat a starat se o ni, dokud je smrt nerozdělí, myslel to smrtelně vážně. Boj o přežití začíná. (oficiálny text distribútora)

dannyd14

Slabý, veľmi slabý film. Očakával som niečo v podobe toho, že manželia sa vydajú na ostrov a nejaký (záhadný) maniak ich bude skôr či neskôr terorizovať. Lenže ako to už býva, film som riadne podcenil a pán sluha mi naservíroval niečo, čo mi absolútne nechutilo. Najviac ma dostala tá prístupnosť od 18 rokov. Chýba veľa akcie, napätia, nepredvídavosti, menej nudy a ak si myslíte, že je to triller skoro ako horor, mýlite sa. Výsledok filmu je ozaj teda dráma. 1* za Taru Reid. ()

bobin

Novomanželská dvojice tráví líbánky na pustém ostrůvku v lesích. Postupně mezi nimi narůstá napětí , konflikty a nakonec se manifestuje manželova psychická choroba. Tento výborný thriller o dvou hercích zaslouží mnohem vyšší hodnocení , než je uváděných 48 procent. / A pár drobných nelogičností spádu filmu a jeho dramatičnosti nepřekáží . / ()

Okara

Opět jdu mírně proti proudu hodnocení. Na film se už dalo dívat díky Taře Reid a až na pár nelogičností a ne úplně povedený závěr jsem si to budování atmosféry s údernou hudbou poměrně užíval. Volba prostředí opuštěného ostrova zkombinovaná se strachem z vody, šíleným manželem, pár hrůznými detaily a lekačkami vytvořila nadprůměrný snímek a proto si opět přisadím. 70% ()

Jello Biafra

Predviedateľný thriller neponúka vôbec nič nové. Podobných variácií na téma: "mladá kráska si vzala psychopata" sme videli už veľa a tento je čisto tuctový. Herecké výkony čisto televízne. Videl som to na podzim 2005 na nove a už vtedy som tento film považoval za čistý podpriemer. Už len ten béčkový názov Devil´s Pond jasne dává tušiť s akým druhom filmu má divák čo do činenia. Nechajte si zájsť chuť. Opäť jeden z mnoha filmových titulov, ktoré kedysi distribuovala na DVD a VHS spoločnosť Magic Box. Ešte šťastie že dnes už distribuujú kvalitné filmy popredných hollywoodských spoločností. ()

Allien.9

Film je hloupý, obsahuje spoustu nablblých dialogů, obrovské množství chyb (hlavní hrdinka přeplave jezero a než dojde k autu, které nestojí ani sto metrů daleko, tak je dokonale suchá), postavy se chovají naprosto nelogicky, už po prvních deseti minutách je vám jasné, jak se bude příběh vyvíjet dál atd. Ale přes to přese všechno je "Ostrov smrti" neskutečně zábavný a byl by hřích ho přepnout. Je to zkrátka čistokrevné béčko a musí se tak brát. P.S.: "Kouzlo" neztrácí ani po x-tém zhlédnutí. ()