Tagomi vyzve Kida, aby zachránil Japonsko pred zničením. Keď je Smithov život v ohrození, rozbehne nebezpečne odvážnu hru, aby si udržal svoju moc. Joe sa zapletie do zrady. Juliana musí urobiť srdcervúcu voľbu, ktorá bude formovať budúcnosť sveta. (Arsenal83)

Necrotongue

Výborně, závěrečná epizoda druhé řady, dopadla přesně podle mých představ. Intriky a boj o moc celý díl ovládly a Rufus Sewell vypadal, že si svou roli opravdu užívá. A teď opět přichází to nechutné čekání... ()

ACDCKL

Nevím, proč celá série nemůže fungovat jako poslední tři díly. Tento díl je výborná gradace napětí, záhadna a konečně to začíná dávat tak nějak smysl, otazníky se pomalu stávají odpověďmi. Jsem velice zvědavý na třetí sérii. 5*. ()

wanry02

Tak tohle byla síla. Naprosto bravurní zakončení druhé řady která o několik levelů překonala už tak kvalitní první řadu. Už se nemůžu dočkat třetí série. 100% ()

Foltest

Prakticky bezchybný závěr. Vše do sebe zapadlo. Na pět hvězd díl vynesla skvělá Juliana a její závěr s jediným nesobeckým činem. Konečně také vygradoval celý boj o moc a hold říše byl vyloženě epický moment. Líbil se mi ten ukázaný kontrast mezi Smithovým vzestupem a zároveň největším pádem. Jednoduše skvělá epizoda. Konečně jsme také zjistili původ filmů a doufám, že alternativní reality budou v další sérii důkladněji prozkoumány. ()