Juliana zhromaždí informácie o Odboji, ktoré by mohli spustiť tretiu svetovú vojnu. Ako sa politická situácia v Berlíne vyostruje, musí Joe urobiť rozhodnutie, ktoré by mohlo ohroziť jeho život. Frank sa dozvie pravdu o Juliane, čo ho vedie k tomu, aby svoju účasť v odboji spochybnil. (Arsenal83)

sepp

Nooo... Tak bez debat zatím nejlepší díl celých dvou sérií. Nejde mi do hlavy, že to není finále druhé série. Co nás tedy za dvě epizody říkám si??? Naprosto perfektní po příběhové, scénáristické i režijní stránce. 10/10 ()

Necrotongue

No prosím, jedno dobře umístěné úmrtí a hned se dějí věci, jako by někdo kopl do mraveniště. Sice tentokrát nedošlo k žádné velké akci, pokud nepočítám závěrečné zadostiučinění Obergruppenführera Smithe, přesto se bylo na co dívat, protože se intrikovalo naplno. Velmi kvalitní epizoda. ()

honajz2

Jak v předchozích dílech bylo pomalejší tempo, tak zde je takových zvratů, že jsem to až nestíhal vstřebávat. Epizoda naplněná, jak kdyby to bylo finále série, ale do toho při tom zbývají ještě dva díly a já už konečně musím dokoukat celou druhou sérii, abych věděl kam se to ještě pohne. 5* ()