Juliana zistí, že je ďaleko od bezpečia pred Hnutím odporu. Smith čelí rozhodnutiu, do akej miery je ochotný ísť, aby ochránil svojho syna. Joeov otec sa ho snaží presvedčiť, aby dal Berlínu ešte šancu. Frank má pred sebou tiež ťažké rozhodnutie: ako ďaleko je pripravený ísť na pomoc veci Hnutia odporu? (Arsenal83)

Necrotongue

Čtvrtá epizoda byla ve srovnání s předchozími díly lehce slabší, ubylo akce, s čímž jsem počítal, ale víc mi chyběla ilegální činnost, která se omezila jen na vrtání do bomby. Na druhou stranu mě překvapilo, jak blízko má odboj k fotbalu, i tady se po skončení akce vzájemně měnily dresy. ()

PaTeXx

Jeden z nejlepších dílů dosavadního průběhu série (i když se ze 70% točil kolem Franka). Samozřejmě velký podíl na tom má scéna s bombou, které v některých momentech sršela napětím. Každopádně pořád čekáme jak to bude s Joem, ale nejdůležitějším tahákem do dalšího dílu je Juliana, která by se štěstím MOHLA konečně dostat odpovědi. ()

Foltest

Seriál si drží svou vysokou úroveň. Frankův vztah s Japonkou byl na můj vkus trochu moc rychlý. Tvůrci ho mohli zkusit budovat déle. Všechny dějové linie jsou zajímavé a obecně je zatím tato série lepší než předešlá. Akorát moc nechápu to Tagomiho mizení. Snad to bude vysvětleno. ()