Třicátník Jérémy (Pio Marmaï) se jednoho rána probudí po boku neznámé dívky. Takové věci se stávají i těm, kteří dosud pevně drželi osud ve vlastních rukách a pro podobné výstřelky měli jen pohrdání. Jérémy, majitel prosperující firmy, má navíc po desetiletém harmonickém vztahu krátce před svatbou. I to se někdy stává. Jérémyho nastávající se však jmenuje Antoine (Lannick Gautry) a je kardiolog... Všechno je jednou poprvé! (dopitak)

ARI50

Sem tam to bylo jemně slušné, a i jsem se pousmal. Borec blázen, ale jinak na francouze celkem slabé. Chlapec chtěl ochutnat jiné ovoce. ()

dopitak

Nevím, co na tenhle film řeknou gayové, ale konvertovat k heterosexualitě... na podobný námět nepamatuju. Film je bláznivou komedií, což ostatně potvrzují některé scény i závěrečné titulky. Je fakt, že cílová skupina je asi jasná, nahou ženskou sice ve filmu uvidíte, pár bimbasů ale taky. Líbila se mi postava Charlese (Franck Gastambide), takového francouzského Honzy Musila, ovšem pozor, ten je ve filmu na holky! Solidní hudba a pařížské exteriéry. ()