castor

Letní bobulovská melodie. „Húúú-hú, zas budem šťastni!“ Další nepřeslechnutelná píseň s charakteristickým hlasem Richarda Krajča, která jeho kapelu zase dostala na vrchol rozhlasových hitparád (plus skladba roku na Andělech). Určitě patří k písním, které se neoposlouchají. A navrch dokonale sedí k poetickým záběrům jihomoravských vinic. ()

corpsy

Zábery z BOBULE. Minule som pri podobne recenzovanom klipe napísal nic víc, nic míň. V tomto prípade budem originálnejší. Nič viac, nič menej. ()

IvcaSammet

Sestřih mé nejoblíbenější komedie, tak proč hodnotit jinak než stejně jako film? I přesto, že písnička je úplně mimo můj styl, znám skoro všechny její slova, protože film jsem viděla už tolikrát, že se mi text sám automaticky vryl do paměti ... A co záleží na tom, že to není víc než jen průměrná písnička ... ()

BeranSon

Kdybych měl hodnotit jen píseň, tak bych s plným hodnocením možná chvilku váhal, ale pak bych ho obětoval, ale videoklip už není tak vydařený. Jelikož zde musím brát v potaz všechny atributy, tak dávám příjemné 4*. - 8/10 - ()