Michael je nováčkem mezi exotickými tanečníky v nejžhavějším nočním klubu zvaném Chocolate City. Jako jeden z nejoblíbenějších tanečníků místních návštěvnic se však rázem ocitne pod tlakem, neboť se snaží utajit své povolání před rodinou. Vítejte v klubu Chocolate City, kde hraje žhavá hudba, vládne magická nálada a tančí exotičtí tanečníci, kteří jsou prostě k nakousnutí. Ženy šílí, když jim tihle talentovaní muži s vypracovanými těly začnou plnit jejich fantazie... A s příchodem nového, mladého tanečníka (Robert Ri'chard) to tady začne jiskřit víc než kdy dřív. Doma je to obyčejný Michael, který studuje na univerzitě v centru města a ze všech sil se snaží pomáhat své matce (Vivica A. Foxová) vyjít s penězi. Výplata z brigády však na pokrytí všech účtů nestačí, a tak se rozhodne zkusit uspět právě v nočním klubu, kde vystupuje pod uměleckým jménem "Sexy Chocolate". Od té doby se peníze jen hrnou. Jakožto jeden z nejoblíbenějších tanečníků místních návštěvnic se však Michael rázem ocitne pod nečekaným tlakem, neboť se snaží utajit své nové povolání před matkou i přítelkyní. (HBO Europe)

1985lula odpad!

Moja chyba, že som si predtým, než som si pustila túto ... ehm "sexi" hovadinu, nepozrela tunajšie hodnotenie. Z toľkých uvrešťaných, nadržaných žien ma normálne rozbolela hlava a pri pohľade na vlniacich sa černochov mi zdvíhalo kufor... ()

Kaktusak12 odpad!

Kolik negrů je třeba k natočení striptérského dramatu ve stylu ,,Magic Mike''? Až moc!!! Čokoláda z tohohle filmu odkapává dostatečně, ale smysluplných dialogů už tolik není. Film zbytečnější a obsahově prázdnější než poslední Babovřesky. ()

Johnny.ARN

Film tak černý, že môže ísť rovno zbierať bavlnu. Magic Mike black edition, s uvrešťanými ženami, ktoré mi neskutočne liezli na nervy a tuctovým, prevareným dejom, 1 z 5 ()

lardko

Proč tam sakra ty striptéři dělali pořád dokola a dokola to stejný ?? Zážitek byl podobný jako když se koukáte do zdi. O ničem. ()