Obchodná magnátka Michelle Darnellová (Melissa McCarthyová) sa ocitne vo väzení pre finančné podvody. Po prepustení chce ihneď nadviazať na svoje predchádzajúce podnikateľské úspechy, lenže niektorí ľudia tak rýchlo nezabúdajú ani neodpúšťajú. Michelle nemá kde bývať, a tak sa v núdzi nasťahuje k svojej bývalej asistentke Claire (Kristen Bellová) a jej malej dcérke Rachel (Ella Andersonová). Michelle je síce finančne na dne, no napriek tomu nestráca čas, elán a optimizmus, aby čo najrýchlejšie rozbehla plán, ako znovu vybudovať svoje impérium. Do cesty späť na vrchol sa jej však postaví niekoľko nečakaných prekážok, medzi nimi aj starý známy Renault (Peter Dinklage). Podarí sa jej skorý návrat do prvej ligy podvodníkov, alebo ju láska v kruhu jednej obyčajnej rodiny konečne napraví? (TV JOJ)

Streeper

Já prostě zbožňuji humor Melissy McCarthy, a proto mi udělá radost každý film, ve kterém se objeví i když se většinou jedná o průměrné americké komedie, které neurazí ani nenadchnout. U jejích scén se vždycky zasměji a tenhle film nebyl výjimkou, jediné, co bych z toho vystřihla by byli sexuální narážky a scény mezi Melissou a Peterem Dinklagem. Jinak super. ()

eraserhead666

"Podle mně jste schválně vypípali ty největší komplimenty." Melisse to pořád jde, ještě pořád nezklame. Zajímavých a humorných scén je tady dost. Taky mě poprvé pořádně bavila Kristen Bell, asi potřebovala vyzrát a dospět. Průser podobných komedií je, že jejich tvůrci často to, co v nich zaznívá, myslí smrtelně vážně. Ponaučení a výchovné pointy komedie většinou kazí. ()

Jara.Cimrman.jr

"Víte proč máme radši vagínu než vaši pusu? Protože nekecá a nekouše." Nikdy jsem nechtěl být občanem hamburgerového národa a nyní se mi to vrací v podobě mého nepochopení. Já zkrátka nechápu popularitu Melissy McCarthy, neboť mi připadá trapná a taky nemám rád lidi, kteří evidentně sežrali jiné lidi nebo možná slona. Šéfka tedy nijak nevybočuje z řady filmů, v nichž má sprostý špekáček hlavní roli, i když její vyprávění o tom, jak trpí ve vězení při hraní tenisu, mě pobavilo. Taky mě bavil ten zákeřný gauč a wrestling skautek, ale víc pozitiv z toho fakt nevyždímu. Pak už je to jen vulgární, trapné a propaguje to rodinné hodnoty, což jsou tři důvody, proč jsem Šéfku neměl nikdy potkat. Já jsem ji taky chtěl obejít, ale nebylo tam dost místa pro úhybný manévr. ()

MickeyStuma

Je zásadová, panovačná, drsná, sebereflexní. To je Michelle Darner, obchodní magnátka jdoucí za svým cílem bez ohledu na nikoho a na nic i za cenu podvodu. Energická komedie ryze v americkém stylu plná vtipných scének, parodií a drsných hlášek. Ano, tohle zřejmě někdo nevydýchá. Michelle je jako uragán a dá se říci že kde se objeví, tam tráva neroste. Ale má výsledky, což samozřejmě vždy někoho rozhodí. Příběh vypadá podivně, ale dává mnoho životních lekcí. Syrový sarkasmus tu na diváka útočí každým coulem a tak než se mnohý divák otrká, takřka se vtom bez skrupulí ztratí. Melissa McCarthy svoji roli pojala v plné síle až nejeden žasne, kolik energie v ní je. Americký koncept tohoto humoru je pro českého diváka krapet těžkopádný, ale holt se nejedná o film dle režie Zdeňka Trošky. ()

Superpero

Zajímalo by mě, kdo má být cílovka. Příběh o skautkách dospěláky nebaví, ale děti na to koukat nemůžou, kvůli sprostým vtipům o kouření čůráků. Je to takové odfláknuté. Vztahy mezi postavami tam prostě jen tak bezdůvodně jsou. Napřklad nechápu, proč Kristen Bell a hlavně ta její dcera měli tak rádi Melissu McCarthy, která se k nim chovala jako kráva. Scénář je nenápaditý a tak nějak mě na tom bavila jen ta Melissa McCarthy, která prostě je dobrá komička. A samozřejmě záporák Peter Dinklage. Jenže ten je tam hrozně málo. Ve finále se to docela zvedne a i jsem se zagebil. 50% ()

• Film se původně jmenoval Michelle Darnell. (kellne)
  • Počas záverečných titulkov môžete sledovať nepodarené scény. (Johnny.ARN)