Kousek nebe

Kamera:

Pavel Klener

Účinkujú:

Pavel Kříž

Pořad je postavený na neopakovatelných a mnohdy neuvěřitelných příbězích obyčejných lidí, kteří se vlivem osudu dostali do složité situace. Jsou to lidé, kteří žijí mezi námi, se svými překážkami statečně bojují, nevzdávají se, snaží se navzdory svým potížím, s pokorou a nadhledem pomáhat ostatním. Takoví hrdinové, o nichž nám rodina a jejich přátelé napsali, si zaslouží pozornost, zaslouží si splnit sen a vnést do svého života „Kousek nebe". Pořadem provází oblíbený český herec a vystudovaný psychoterapeut, Pavel Kříž. (Česká televize)

kingik odpad!

Něco si vybraný hoste přej a všem nám bude u tv obrazovek hej. Ne, nebude. Jen co vyklidila pole působnosti citová dojička "Pošta pro tebe" a poštěvák Ondra už není noční můrou malých dětí, i těch, kterým "improvizovaně" zazvonil u dveří, máme zde nový fenomén, který jde ještě v citovém vydírání dál. Pavel Kříž jistě zpytuje svědomí, že se do toho nechal uvrtat. Procvičil si však své básnické střevo, které od dob básníka Štěpánka prakticky neměl možnost uplatnit. Veršovánku "S mojí hereckou kariérou je šlus, zbyl mi už jen nebe kus", však raději nechal dřímat ve svém soukromém archivu, než by ji tahal na světla ramp. Už úvodní vydání pořadu ukázalo (moc hezká holka s rovnátky + vitální seniorka), v jakém stavu se nachází veřejnoprávní kanál (od kanálu už jen kousek, od nebe světelné roky) a za co jsme povinováni platit koncesionářské poplatky. Naše společnost je po barbarských a vykořisťovatelských nájezdech pánů Babišů, Sobotků a jim podobných "lidumilů", prosím pěkně, na pokraji sociálního zhroucení. Není tedy divu, že než se společnost totálně rozpadne a odporoučí do věčných lovišť, budeme nuceni absolvovat přípravu na tento rozpad prostřednictvím televizních obrazovek, kde nám branné cvičení pomůže probrat chápavý Pavel Kříž, vystudovaný terapeut a tedy odborník na slovo vzatý. Budeme tak po jeho středečních terapeutických hodinách psychicky vyrovnaní a smíření se vším, že už si budeme přát jenom klid a nic víc. Ten je zadarmo. Tím pádem ČT nezatížíme žádným speciálním přáním a to nebude mít žádné výdaje. Jen bych maličko posunul vysílací čas, aby si tyto terapeutické hodiny užilo co nejvíce diváků. Třeba takový sobotní prime time by mohl mít široký divácký záběr. A hned dát noční i ranní reprízu, aby z lidí hned nevyprchal ten báječně nebeský pocit, že mohli být při tom, když se plnila přání a rozdávala se radost. A můžu do příštích dílů také někoho přihlásit? Dobrá, v tom případě by to byl Tokio Kanimúra. Chci, aby už konečně ochutnal české vepřo knedlo zelo a vzdal se japonského sushi. 0% ()

Gagin

Tak oproti slovenské verzi je to jen slabý odvárek a to hlavně na postu moderátora, ale taky celkově sílou příběhu a jeho natočením. Ostatně mi stačil k tomu udělat si obrázek o pořadu hned první příběh s nevidomou paní a jejím synem. Moderátor trefně několikrát nemístně vyslovil třeba: Vidíme se poprvé nebo viděla jste sparťanský dres? WTF, rozhodně by to šlo nahradit lepšími slovy. ()

Johny303 odpad!

Naprosto nezáživný pořad, který se snaží tak akorát citově vydírat diváka. Nic proti dobrému skutku, ale ty jdou dělat i bez toho, aby o tom musel hned vznikat pekelně nudný pořad, který je asi tak záživný, jako kdybych se teď rozhodl natočit celovečerák nabitý výhradně jen sestřihem momentů, kdy pouštím nějakou babičku sednout v MHD či pomáhám nějaké mamce s kočárkem přes schody - taky dostanu pět hvězd za dobrej skutek? Vždyť přece co na tom sejde, že to bylo k zeblití nudný... ;-) ()

nikinikiniki odpad!

Co je to??! To má jako lidi bavit dívat se na to, jak se tam ječící báby cachtaj v lázních, načež se tam jen tak čistě náhodou staví Goťák a pozve je na svůj koncert... :D A to skřehotající děvče si moooc přeje koníka, tak jí Kříž řekne: "Máme pro Tebe překvapení!!" a co že to není? - KONÍÍÍÍK!!! :D ()