Na farme ovdoveného farmára Jacka Petersona (Jason Lee) sa usadí rodina labutí, ktorú si jeho desaťročná dcérka Frankie (Maggie Jones) okamžite zamiluje. Keď to však zistí ctižiadostivá ornitologička Jennie Newsomová (Minka Kelly), rozhodne sa majestátne vtáky z farmy odviezť a "zachrániť". Jacka táto žena, ktorá vie všetko najlepšie, hneď pri prvom stretnutí znechutí. Časom sa ale veci zmenia. A malá Frankie a jej bratia sa rozhodne nehodlajú nečinne prizerať tomu, ako počiatočná nevraživosť medzi ich otcom a trvrdohlavou Jennie postupne prerastá v niečo iné. Že by snáď bola vo vzduchu láska? (TV Doma)

Malarkey

Zaměňte psa, kočku, koně, velrybu, delfína, kachnu nebo cokoliv, kolem čeho se už točil film, za labuť a máte z toho Labutí píseň. A pokud máte osobní vztah k labutím, tak si přidejte hvězdičku. ()

Arsenal83

Z výraznej časti skôr detský film, veď ho aj akože rozpráva decko, no a zvyšok ide akože do romantiky, hoci Jason Lee mi do tejto roly vôbec nesadol, on by sa už mal chystať do úloh dedkov a k Minke Kelly vôbec nepasuje. Scenáristicky je to samozrejme skoro vždy len o labutiach, ale keď chcú ísť tvorcovia mimo toho, tak strácajú fantáziu. Takže sa tu dočkáme veľmi bizarných scén, kde desaťročná dcéra bez problémov ukradne otcovi štvorkolku a dobre, že s ňou neprejazdí pol krajiny pre jedného skoro zdechlého labutiaka. ()

rikitiki

Televizní inscenace na zabití času disponuje uměřenou dávkou sentimentu, nevzrušivým dějem a očekávaným koncem. Není urážlivá k diváckému vkusu, ale také nenabídne nic pro nějaký divácký zážitek. Rodinka labutí do detailů přesně kopíruje situaci v rodině, která bydlí na břehu jezera. Takže, když si ovdovělý labuťák najde novou družku, ani ovdovělý otec nezůstane na ocet. Romantiky v tom moc není, spíš, že se tu nějaká volná labuť či žena zrovna nachomýtla, tak proč nevyužít příležitosti? Rodinný film se vším všudy. ()

FritoleXx

Dej ať se vejce vylíhnou a postarej se, ať se jim nic nestane a... Bůh žehnej Americe! Amen. Hned zezačátku bych měl poznámku k žánru. Nejedná se o romantický film, ale o rodinné no.. komediální-drama dejme tomu. Hlavní postava je zde protivné dítě a film není o vztazích, ale o labutích. Že ve filmu dojde ke sblížení dvou lidí nemusí nutně znamenat romantiku. Jinak jde o klasicky americký televizní film. Neuplná rodina, děti jsou to nejdůležitější, prostý život na venkově, všechno čisté a barevné a nechybí zmínka o Bohu. Většinou poněkud trapně stereotypní, občas něco málo pobaví, hlavně český dabing. Slovo "pták" totiž padne stokrát a nelze se vyhnout dvojsmyslům. Škoda posledních cca 20 minut, jinak je to vesměs pohodový film. ()

Johnny.ARN

Príjemné rodinkárstvo, kde labute všetko vyriešia. Držalo si to pekny štandart, ale záver a pátracia akcia bola pritiahnutá za vlasy. Škoda. 2 z 5 ()

Seti

Nadšení ornitologové se slabostí pro labutě si mohou hvězdu přihodit. Všichni ostatní se připraví na tuctovou slaďárnu určenou pro televizní obrazovky, jejíž jediným světlým bodem je sexy Minka Kelly. ()

Ashar

Film mne bavil od začátku až do konce i přesto že má milovaná žena řekla, že je to film pro malé děti, no tak asi pro to mne ten film tak bavil. Příběh o labutích a lásce je posazen do krásné přírody a jedná se o ryze romantický pohodový příběh ke kávě a výborné brandy. ()

Giggs

Už som to bol kdesi pisal. Mlaďata (tie zvieracie aj tie ľudske) vždy zaberu. Roztomily film ktory neurazi, no ani nenadchne. Aspoň to prijemne odsypalo. ()

lardko

Prvních patnáct minut i film přišel jako příjemný film , u kterého se dá uvolnit. Ale po tom jsem se začal dost nudit , a zjistil jsem že je to další nekoukatelný film s Jasonem Lee. Jediné co mi na tomhle filmu nevadilo tak byla hudba. ()

BOURQUE

Pekný film o ochrane rodiny labutí, o budovaniu vzťahov a o láske k sebe. To všetko doplnené veľmi dobrou a emotívnou hudbou. Silnejšie tri hviezdičky, napriek tomu, že sa občas nevyhli klišé momentom. Osobné hodnotenie: 79% (***) ()

Rathalos

Velmi mily,pohodovy a pekny tv film,romanticka drama so sympatickymi hercami odohravajuca sa v krasnom prostredi,ktora mi sprijemnila vecer a Minka Kelly je jednoducho kocka...:-) ()

Hpatrik

Všechno šlape tak jak má a rámci žánru příběh ničím nepřekvapí, nicméně koukat se na to určitě dá a oceňuji krásné záběry americké přírody. Něco mezi dvěma a třemi hvězdami. ()

greenwitch

Trochu mě mrzelo, že jsem si musela hodně domýšlet, jak daleko a o čem ten vztah Jacka a Ginny vlastně je. Ale jinak moc krásný citlivý film z nádherné přírody. Jack byl skvělý otec labuťák. ()

wege

Dejte dohromady týpka od Smitha, kočku ze Světel páteční noci (proto jsem se na to taky koukal, že?), holku z Koupili jsme ZOO, labutě (proč ne, když už tu byli psi, kočky, koně, papoušci, opice, sloni, gorily a nevím co všechno ještě) a vyjde vám klišovitá romantická devadesátiminutovka, která za to fakt nestojí. ()

hussky

Povedený rodinný film vsazený do krásné přírody. Pokud chcete oddech ode všeho a uklidnit nervy, film je dělaný právě pro vás. ()