Mimi

Romantický / Horor / Mysteriózny
Južná Kórea, 2014, 4x? min

Han Min Woo je úspěšný autor komiksů na internetu, ale trápí ho, že si nepamatuje část své minulosti, tedy přesněji období týkající se jeho první lásky. Navštěvuje lékaře, snaží se vzpomenout si, ale nic mu nepomáhá. I tak začne pomalu pátrat po tom, co se vlastně stalo, a kdo je Mimi. Zjistí, co se stalo před deseti lety? A setká se ještě někdy s Mimi? (andiek05)

Mkqp

Tak tento miniseriál je pro mě obrovské překvapeni. Hltal jsem každou sekundu děje a nemohl se ho dostatečně nabažit. Han Min Woo je kluk, který pomalu rozkrývá ztracené vzpomínky na jeho první lásku Mimi, podle čehož maluje komiks. Mysteriózní atmosféra je skvělá a děj plyne přiměřeně rychle. K tomu přispívají pouhé 4 díly. Mimo atmosférický děj jsem také holdoval opravdu nádhernému soundtracku a to jak zpívaným písním, tak i instrumentálním skladbám. K Mimi jsem se dostal nějakou velkou náhodou a jsem opravdu rád, že se tak stalo, neboť bych přišel o cenný zážitek. ()

andiek05

Dějová linie mi přišla rozhodně hodně zajímavá a originální, takže kdybych hodnotila jenom hlavní téma, tak bych dala asi 4 hvězdičky, ale časová linie pro mě byla šíleně matoucí, neustále jsem se ztrácela, jak jdou věci po sobě, co se kdy stalo, co je minulost a co přítomnost (i když to se dalo rozeznat podle účesu :-D ). A přiznávám, že i konec byl pro mě takový zvláštní. Jinak hlavní dvojice byla skvělá, Changmin byl kouzelný :-D ()