Ansacu kjóšicu

• Japonsko 暗殺教室 (viac)

Vše začalo tím, že byla zničeno 70 % povrchu Měsíce. Za tento útok je odpovědná podivná bytost s chapadly, která je mimo jiné schopná pohybovat se rychlostí přesahující Mach 20. Na hlavu tohoto stvoření byla vypsána neuvěřitelná odměna, ale z nějakého záhadného důvodu skončila tato bytost jako učitel třídy studentů jedné střední školy. Těm byl svěřen nelehký úkol zavraždit svého učitele dřív, než skončí školní rok, jinak bude zničena celá země... Tato původní video animace (OVA) popisuje události (kapitolu mangy), které se odehrály na školním výletě do Kyota. (Jeoffrey)

Jeoffrey

Má to být komedie, ale já se příliš nebavil, bylo to zkrátka jen OVA, které mi lehce přiblížilo o co v anime půjde a seznámilo s charaktery a jádrem zápletky, ale celkově mě příliš nenadchlo, charaktery nejsou úplně marné, ale nejvíc jsem se nakonec asi pozastavoval nad jménem jedné paní učitelky, protože kdo by nechtěl mít úču, které by mohl beztrestně říkat Bitch... ()

Starletka

Nápad je zajímavý, provedení ale bohužel nuda. Vtipy nefungují, postav je moc, takže pro sebe nemají dost prostoru a po pár dnech už kromě senseie nebudete vědět kdo je kdo, a celé to bylo takové o ničem. Nebudu to odsuzovat jakou úplnou ztrátu času, ale čekala jsem víc. 4/10 ()

Dharmma

Myslím že by stačilo i 20 minut na díl, v kterém bude ukázáno o čem anime zhruba bude. Tenhle díl mě moc nepobavil, ale také to nebyla úplně pouze nuda. Myslím že by to sblížení anime šlo udělat i zábavněji. Přemýšlel jsem zda dát slabé * * *, ale přeci jen to moc zábava nebyla, proto dávám * * ()