V zajatí kúziel - Season 4 (2019) (séria)

Opatrnosti je vždycky dost (S04E13)

(epizóda)
  • USA No Better to Be Safe Than Sorry

Skupina bojuje za záchranu svojich priateľov, čo vedie k nepredstaviteľnej strate. (SkyShowtime)

Tenno

Dle mě jedna z nejsilnějších epizod z celého seriálu. Hodně lidí si toho nejspíš nevšimne, ale v některých scénách, hlavně ke konci se postavy vracejí ke vzpomínkám a věcem, které si kdysi dávno řekli. Tvůrcům seriálu držím palce, tato série byla opravdu povedená. ()

Tom10000

13. a poslední díl 4.série. Boj proti Netvorovi a jeho sestře začíná. A končí velmi rychle. Aby jejich duše zničili, musí se Alice a Quentin s Penny vydat do světa za zrcadlem. Tam je napadne vůdce knihovníků a on sám spolu s Quentinem umírá. Poté Quentin putuje do podsvětí, kde se loučí se životem. Julia umírá, když se jí neléčí rána po bodnutí sekery, jež z ní vyhnala Netvorovu sestru, a je na Pennym, jak s ní naloží. Bude člověkem, či bohem? Ač se zdá, že si zvolil první možnost, může tomu být i jinak. Margo zachraňuje Joshe. Elliot je zase sám sebou. Když se s ním vrací Margo do Filorie, dozví se, že uběhlo o tři sta let více. Fen a Josh jsou svrženi a Filorii vládne temný král, jenž si upravil palác. 90 procent. ()