Kdo by neznal pohádku o Sněhurce a sedmi trpaslících. Ale co bylo předtím, než přišla Sněhurka k trpaslíkům? V našem příběhu 7T žili Štísko, Stydlín, Dřímal, Kejchal, Šmudla, Rejpal a Prófa spokojeně v Jupíwúdu a s pověřením královny Štastlíny dohlíželi nad pořádkem v království. Vše by bylo jako v pohádce, kdyby se na obzoru neobjevili zlí čarodějové Chmur a Hilda Mračounová, kteří se snaží svrhnout královnu a zmocnit se Jollywúdu. (Disney Channel)

zelvopyr

Je to prostě pro jiný trh. Kulturně lehce neslučitelné. Prázdné. Vřískavé. Po lobotomii. Dokola se opakující zápletka.  Morálka příběhu je o tom, že jediný funkční vztah mají dvě záporné postavy. Hluboce se milují a podporují navzájem bez ohledu na neúspěchy. Oproti tomu trpajzlíci jsou naládovaní po uši amfetaminy (až na Rejpala, ten jede v ketaminu), princezna je ryze šílená (plus houbičky) a Lord Škrobenec je její beznadějně submisivní rohožka (plus opiáty). Jiné postavy tam (vícméně) nejsou, tihle si ve svém rauši vystačí. ()

regin odpad!

Je tu nekde kategorie "sracka"? Pak se lidi divi, ze z nove generace vyrustaji debilove. Kdyz jim podobne veci cpeme do hlav odmala... Jak tu nekde padlo, tady v tomhle je vlastne vsechno spatne. A korunu tomu dava primo frontalni utok na mozky deti v podobe zpevu o cukriccich. Ja jsem schopnej tohle v hlave potlacit, ale moje deti? Disney uz dlouho neni zarukou kvalitnich poradu, produkuje jen ceckovou a deckovou hnacku, hlavne aby vykazoval zisky ryze v duchu americkeho podnikani. Deti a jejich svet az na druhem miste... Hnus. ()

papaguy

Animovaná groteska, která si do štítu vytesala 7D (v češtině 7T). Asi 7 dimenzí humoru. Uječené, bláznivé, občas vtipné. Řešit nějakou pietu vůči předloze asi nemá smysl. Z mého pohledu nejuječenější seriál pro kindry. U těch ostatních serošů se dá alespoň něco dělat, když na to junior kouká. U tohle nepomůže ani narvat špunty do uší. Pro lepší hodnocení by se musela vtipnost hlášek podstatně zvýšit. ()

maoc

Ze začátku jsem trochu koukal a tak jako u Phinease a Ferba se musel zorientovat a pochopit, vo co gou, ale pak už dobrý. Ztřeštěná dobrodružství v sedmi dimenzích sedmi Trpaslíků. Nečekejte nic inteligentního ani nějak zvlášť mravně naučného, ale spíše porci lehce nekorektní ujeté groteskní zábavy v šíleném tempu. Dospělí se mohou těšit na dost narážek a odkazů spíš pro ně, děti na to ostatní. A líbí se jim to. Alespoň mým 3 ano (12, 9, 7). Perfektní překlad, počeštění a dabing! Nenechte se odradit některými komenty. Ti lidé píšou pravdu, jen prostě 7D není pro ně a asi ani pro jejich děti, mají-li nějaké. Já jsem nadmíru spokojen. Podobně příjemně mne naposled překvapil právě P&F a franzouský úlet Michel (2012)  Nosík nosík nosík! ()

NinadeL

Patřím ke generaci, kterou ve vztahu k Disney světu definovala televize. Tzn. ranní víkendové seriálové verze měli přednost před skutečnými celovečeráky. Malá mořská víla byla skvělá, Aladin byl alespoň vtipný... a Herkula jsem se dočkala až v dospělosti. Takže co si mám dnes počít se 7T, kteří se odkazují na klasickou Sněhurku? Očividně vůbec nic. Vazba na klasický první film je skutečně jen formální a výsledný produkt je určen jen těm nejmenším, kterým je všechno jedno. ()

• Seriál 7T zakomponoval část scénáře nedokončeného kraťasu „Snow White Returns“ do jedné ze svých epizod. Jediným rozdílem je, že postel připravovaná trpaslíky je tvořena pro královnu. (Vitox)