Náhradná matka

• Česko Když se zlomí větev (viac)

John a Laura Taylorovci (Morris Chestnut a Regina Hall) tvoria mladý, profesionálny pár, ktorý zúfalo túži po dieťati. Po vyčerpaní všetkých ostatných možností si nakoniec najmú Annu (Jaz Sinclair), dokonalú ženu, ktorá sa má stať ich náhradnou matkou. Čím pokročilejšie však jej tehotenstvo je, tým závažnejšou a nebezpečnejšou sa stáva aj jej psychopatická posadnutosť Johnom. Manželia sú vtiahnutí do Anninej vražednej hry a musia si znova vybojovať kontrolu nad svojou budúcnosťou skôr, než bude príliš neskoro. (TV Doma)

cariada

Poměrně otřepané téma kdy se neplodná rodina rozhodne použít jinou ženu aby jim porodila jejich dítě. To že se to posere je víc než jasné. Celé je to takové příliš zdlouhavé a nijak převratné, aby vás to moc bavilo. Jak snadno se dá dostat do problémů. Nechtěně jsem to viděl dvakrát s odstupem asi roku a už se to musel přeskakovat, abych to dokoukal. ()

Rodriguez

Málem se pode mnou rozevřela hlubina odpadu. Tenhle snímek nemá s hororem nic společného. Jeden pár si nechá oplodnit ženu, která je milá, pěkná a těší se, že může někomu pomoct. Jenže postupem času se z ní vyklube psychopat, který touží po jediném! Získat manžela a dítě jenom pro sebe! Tolikrát viděný klišé příběh, už po dvacáte opravdu na obrazovce nefunguje a nikdy fungovat nebude! 15% ()

kingik

Když se zlomí pod scenáristou židle, vyplodí ohraný scénář, který už zde byl tisíckrát, jen s menšími obměnami. Dobře situovanému afroamerickému manželskému páru vychází úplně vše, jen vytoužené dítě nepřichází. Za tímto účelem si najmou jiný pár, méně při penězích a rasově smíšený, aby jim dítě donosil. Všechno jde hladce, dokud jim najatý pár nezačne působit problémy, přesněji řečeno náhradní matka se stane posedlou. Asi po úvodních deseti minutách je jasné, jakým směrem se film bude ubírat. Film bezezbytku naplňuje atributy absolutně předvídatelného filmu, který by zapadl do skladby televizních filmů na odpoledne. Erotika je cudně snímaná, pár krvavých šmouh a decilitr vyteklé plodové vody neznamenají, abyste se na zhlédnutí nějak zvláště nervově obrnili. Spíše vám potečou nervy, že tohle ještě někdo může vyslat do kin, potažmo vydávat za horor. Jedná se o dějově neobjevný thriller, který má solidně hrající černoušky. Morris Chestnut v hlavní roli si to celé produkoval, Reginu Hall, jeho manželka, mám spíše za komediální herečku, málo známá Jaz Sinclair si se svojí psycho transformací poradila zdatně. Jenže převážně televizní režisér Jon Cassar a nezkušený scenárista Jack Olsen nepřišel s ničím novým. Všechny postupy dokonale obehrané, předvídatelné s velkou jistotou. Leccos mohlo napravit finále, to není z kategorie nejhorších, intenzitou ale zrovna neoplývá, a opět až moc snadno si predikujete, jak to celé dopadne. Herecky tedy film u mě obstál, několik scén není úplně marných, jinak je jeho vznik zcela zbytečný. 4/10 ()

Lisabellla odpad!

Protože takových filmů už bylo natočeno víc než dost, musí být každý další lepší a lepší. Ale tohle z daleka není ani lepší, ani dobré. A musím se přiznat, že rasisticky bych raději, kdyby hlavní postavy nebyly černé. I když na druhou stranu - Jaz Sinclair se překonala, od první chvíle bylo jasné, že je to pěkná kráva. Film moc nedoporučuji. Je k ničemu, je zbytečný. V podstatě není ani co by se k němu dalo pořádně napsat. ()

Martin29

Horor ani omylem a mysteriózní už vůbec ne. Pod pojmem mysteriózní si přestavuji nějaké tajemno a nadpřirozené prvky což tu není/nejsou. Je to v podstatě thriller o tom, že jeden pár John a Laura nemůžou mít dítě tak hledají náhradní matku. Najdou Annu, která je, ale společně s jejím přítelem magor a chce Johna pro sebe a dítě si nechat. Hodně to kazí zbytečně dlouhá stopáž zkrátit to minimálně o 30 minut a bylo by to v pořádku takhle je tam hodně vaty. Z daného žánru thriller, který zde není ani uveden jeden z lepších. P.s. na to kolik měly prachů měly si aspoň zaplatit posraný alarm, ale asi by to byla už drahá záležitost ()