Rosa Maria nechá svého sedmiletého syna Manuela Pedrovi, aby se o něho staral. Pedro chlapce ukáže Ritě, která mu s ním pomůže. Manuel se přes den zatoulá do obchodu, kde ho najde Emilio, který Pedrovi poví mít chlapce několik dní. Pedro poví Claře o synovi a pak ji požádá o ruku, ale ona odmítne. Když se ráno Luisa probudí, tak vedle ní Juan neleží, má o něho strach, a tak ho jde hledat. Večer přijedou do módního domu muži, kteří jí oznámí, že našli jejího muže mrtvého. Alberto najde v kanceláři kufřík s penězi a hned ví, že ho zpátky donesl Emilio. Kufřík mu předá a je mu vděčný, přestože mu Emilio nechce prozradit, kdo je vyděračem. Blanca pověděla své dceři Carmen o svém synovi, a ta s ní teď nemluví. Carmen předá Emiliovi svou výpověď a chce odjet pracovat do Barcelony. Alberto viděl večer Anu s jiným mužem, a tak se opije. Nemluví spolu a nevídají se ani na terase, protože si to Ana nepřeje. Alberto představí s návrhářem Raulem novou kolekci, která se Glorii nelíbí. Zanedlouho přijde za Albertem Gerardo, který s kolekcí nesouhlasí a pohádají se. Glorie donáší Gerardovi na Alberta a doufá, že bohatého muže získá pro sebe. Večer na večeři se sejde Glorie, Gerardo, Alberto a Cristina, která si všimne, že muži spolu nemluví. U stolu se pohádají, Cristina naštěstí celou situaci zvládne. Alberto pak ocení Cristininu dokonalost. (TV Prima)