Max přizná Blance celou pravdu, jeho matka ho opustila hned po narození a on nezná její jméno. V sirotčinci poznal Eduarda, který věděl, že jeho matka se jmenuje Blanca Fernandezová a nechala mu přívěsek. Eduardo zemřel a chtěl, aby Max Blancu našel. Blanca je rozrušená a necítí se dobře, a tak je zalezlá v pokoji. Je to poprvé co je za svou kariéru v módním domě nemocná. Doňa Cajetana pověděla Franciscovi o rozhovoru s Luisou, a ten jí teď pohrozí, že poví jejímu manželovi, že spolu strávili večer na penzionu. Cristina od číšníků zaslechne, že byl Alberto v této skvělé pařížské restauraci s jinou ženou a donutí ho, aby jí řekl, že jí miluje. Ana mezitím na něho čeká s Ritou na pokoji. Alberto s Cristinou se vrátí až k ránu a podnapilá Cristina vleze k němu na pokoj, což Ana uslyší. Když jde později Alberto za Anou, ta mu neotevře dveře. Luisu překvapí v krejčovství její manžel Juan, který byl propuštěn z nemocnice, protože nemoc ustoupila. Luisa je nesmírně šťastná. Doňa Glorie vsune do pošty pro Alberta obálku, ve které jsou fotografie jeho s Anou. K nim je přiložen dopis, že chce odesílatel zanechat 100 tisíc v kufříku na ulici. Alberto se rozhodne použít peníze na výplaty, což Emilia rozčílí. (TV Prima)