Reklama

Reklama

Horná Dolná

(seriál)
  • Česko Horná Dolná (festivalový názov)

Série(14) / Epizódy(159)

Obsahy(1)

Smiech je najlepší liek! Aj preto Televízia Markíza prináša na televízne obrazovky nový seriál s veľavravným názvom Horná Dolná. Vtipné príbehy svojráznych dedinských postavičiek si nepochybne zamilujete na prvý pohľad. Obyvateľmi Hornej Dolnej sú napríklad ambiciózny starosta, ktorý je voľnom čase vášnivým rybárom, kňaz, ktorý statočne bojuje s pokušeniami, ktoré mu prináša život, či policajt, ktorý sa venuje aj takej závažnej kriminalite ako stratený bicykel. Uvidíte, aké je to byť najväčším frajerom v dedine a zasmejete sa aj na súperení dvoch energických žien o priazeň mužov v obci. (TV Markíza)

(viac)

Recenzie (132)

gogo76 

všetky recenzie používateľa

Z tej obrovskej hromady seriálových sračiek, ktorá sa na diváka valí( mňa netrafí, vyhýbam sa im) je tento seriál vcelku ok. Pravidelne to nesledujem ani zďaleka, ale zopár epizód som videl. Kvalita dielov je viac menej vyrovnaná, vtipy celkom fungujú a postavy miestnych povaľačov sú dobre zahrané. Sledovať však "priamy prenos" s porciou reklamy často rovnou dĺžke samotného seriálu je čistá samovražda. Nie som seriálový typ a ani zďaleka nie som pravidelným divákom Hornej dolnej. Ochutnal som a celkom sa to dá. Deti to majú radi, takže často na to natrafím. 60%. ()

Dellamorte

všetky recenzie používateľa

Nepotrebujem sa vypisovať ku každej srandičke, ale mnou prepadnutý visit mi pripol k tomuto rentgenu šelest a zároveň , potvrdil slovácky (NE!)zmysel pre(T/Humor.! Thx za compániu a bro & sist šejker. Tolik bodov nemám, aby som hodila čo len NE hoď bod ( vykultúrovaný zážitok, aký máš aj ty, a nekecaj, že za rok apoň 1x ee. ) ()

Reklama

MM_Ramone odpad!

všetky recenzie používateľa

Jedziný od nás z dedziny, kerý sa kukal na túto kokocinu bol prismahnutý odjebek Dežo z dolného konca. Ale aj toho to už omrzelo, pretože na tú mizernú bandu slovenských hereckých karikatúr (Polnišová, Sklár, Šebová, Kubovčík, Majeský, Pomajbo), starých krachovancov (Kožka, Landl, Sládečková, Gogál, Skrúcaný) a primitívnych ochotníkov (Heriban, Brajerčík, Tabaček), pod vedením shit-seriálového preborníka (režisér Tomáš Jančo) sa naozaj dlho nevydrží pozerať ani ten najväčší obecný blázon. Odjebkovi Dežovi to chvíľu trvalo pokiaľ "Hornú dolnú" spláchol do žumpy, kam patrí. Avšak každý aspoň priemerne inteligentný divák musí hneď vidieť, že je to odpad! ()

classic odpad!

všetky recenzie používateľa

Z celej duše nenávidím výrobu nezmyselných slovenských odpadov,ktorými kŕmia slovenský národ,bohužiaľ epidémia,mor sa rozšíril do obývačiek,kde nastáva kompletné vymývanie mozgov,ale tak to niekto chce a podarí sa mu to! Odolávam,odolávať budem,neznášam,pohŕdam niečím,čo považujem za choré zneužívanie ľudí,ktorí sa ale nezamyslia,čo si dávajú vtĺcť do tých sprostých hláv!!! IGNORUJTE TO!!! Je to vôbec možné v tejto chorej spoločnosti? ()

Galéria (674)

Zaujímavosti (13)

  • Epizóda Rybník mala stanovenú TV premiéru 19. januára, ale televízia ju nedopatrením zverejnila online už 12. januára. (Karamanlis)
  • Tvorcovia seriálu usporiadali pre obyvateľov obce 26. januára 2015 fašiangovú párty. (Zdroj: Eurotelevizia) (kacer4)

Reklama

Reklama