Dnes téměř zapomenutý snímek z počátku kariéry Olivie Newton-Johnové. Mimozemská rasa objeví hudbu skupiny Toomorrow (mimochodem jde o skutečnou kapelu, kde Olivia působila) a pozemská hudba se ukazuje být lékem na jejich civilizační neduhy. Spřádají tedy plány, jak přenést tuhle živou hudbu do svého světa. (xargos)

corpsy

Neodcudzujem. Je to pecka pre priaznivcov hudobného štýlu tej doby, pre tých ktorí majú radi bizarnosti kvetinového veku a pre svojráznych romantikov. Ak by to tak nadpriemerne nenudilo, bol by som štedrejší. ()

fragre

Takový rozjuchaný a barevný filmeček, kde děj je podružný, hlavní je hudba, konkrétně dobový optimistický popík. Olivii to tady v minisukních sekne, což je asi největší plus tohoto kousku. ()

Radeck

Poprvé co jsem todle  sci-fi  náhodně viděl kdysi na youtube s mizerným zvukem jak s kanálu tak prvně mně zaujala především fantastická hudba 60ek a krásně roztomilá Olivia Newton-John no pozdějc jsem se dočet že ta skupina vlastně nebyla fikce a že skutečně existovala což mně příjemně překvapilo. Škoda že ten film ač mám na originál dvd je v tak mizerné podobě, prý režisér bohužel pro nás fans nedal souhlas s jeho oficiálním vydáním a tak to dopadlo špatně s kvalitou hlavně obrazovou no aspon perfektní je cd  O.S.T. soundtrack k tomu filmu na kterým si dali mistři zvuku opravdu záležet. ()

• Režisér a scénárista Val Guest nechal film stáhnout z distribuce, protože mu příslušná filmová společnost nezaplatila dohodnutý honorář. (Hans.)