Najt

Tahle epizoda už byla lepší. Politické manýry na tenkém ledě, to zrovna ne, nějaké kriminální prvky nebo záhadná zmizení, to taky ne. Tahle série prostě do American Crime Story absolutně nepatří. Ale, tohle už bylo lepší jak začátek. Ten byl opravdu totální opruz pro člověka, kterej nemá vajthaus a dění okolo jako svoje zalíbení. Tady už se alespoň začíná řešit obtěžování. Clinton byl vepřík, měl rád mladé masíčko a asi i s pár takovýma dováděl. Nicméně příběh, asi nejslavnější z nich, Moniky Lewinsky se mi celkem líbí. Ona ho milovala a on ? To se nikdo nedoví, ale choval se k ní alespoň podle seriálu dobře a rozchod pojal jako chlap a ne hajzl. Otázkou je , jak moc je tohle přesný vůči realitě. Je jasný že i kdyby byl Clinton to největší 🐷, určitě tak v seriálu neztvární bývalého amerického prezidenta. Takže proto mě tahle tématika nebere a je mi asi i jedno jak to bylo v realitě. Já to beru jen podle toho, jak to je v seriálu. Clintona beru jak seriálovou postavu a proto doufám, že to bude drsné. Zatím víme, že pár románků měl a manželku podváděl. Chystá se na něj soud a ženský se svými historkami přibývají. Každopádně Cliwe Owen je asi to nejlepší v téhle sérii. Paradni výkon. ()