Andrea1717

Bože, to bol krásny film, milujem ho. Z K3G to má spoločné skutočne len strohú líniu, je to krásne Telugské "se vším všudy". Na Rama a Kajal sa krásne pozerá. Krásna rozprávka a s tou adopciou to nie je zlý nápad :-) ()

marrjaana

Ono je to jen remake Kabhi Khushi Kabhie Gham. Včetně proslovu o Božství manžela- muž se nepohodne s otcem a ten jej vyžene z domu, po letech se jeho syn vrací do vesnice a postupně si získává dědovu lásku, aniž by ten věděl o koho ve skutečnosti jde. K3G má na své straně Amitabha Bachchana, SH Khana, Kajol, Hrithika Roshana a Kareena Kapoor (a upřimně i hudební čísla) a přesto se mi tento mladší a skromnější bratříček stavějící na Ram Charanovi a Prakhash Rajovi líbil více. Není tak ubrečený, srdceryvný a dramatický. Není prostě až tak extrémně emotivní. Navíc "posel" i jeho milá jsou zde daleko příjemnější a milejší (jak mám Hrithika i Kareenu ráda tak v K3G jsou oba strašně na ránu). Film mi příjde daleko milejší a celá ta rodina je tam tak úžasná, že bych se hned nechala adoptovat. ()

Ramanam

Klasický zástupce telugské produkce. Zaostřeno na venkov, rozvětvenou rodinu, včetně všech kladů a záporů, které přináší. Vskutku temperamentní kraj, kde se žije, miluje i nenávidí naplno, takže zcela do krajností, včetně tradic a pověsti cennější než Bůh sám. Emoce a city se neměří v běžném evropském měřítku, neboť takovou stupnici u nás neznáme. Pracuje se se stupnicí daleko za červenými čísly, a i tak nelze přiblížit intezitu, se kterou asijská a zde klasická indická tvorba zcela běžně pracuje. Samozřejmostí jsou nemilosrdné bitky se vším všudy. Základní pilíře jsou tedy již postaveny a nyní záleží už na stavbě samotné. Popravdě jsem výsledkem trochu zklamán. Příběh samotný měl rozhodně co říci, i když nebyl nijak originální, či výrazně jiný, než záplava valící se z této oblasti. Bohužel se ale nedokázal patřičně prodat. Čím více si pro sebe ukrajoval minutu za minutou, tak na sebe nabaloval i značně nesourodý a nezáživný děj, který se neměl kam posouvat. Postrádal jsem silné momenty, větší nápětí, složitější, či alespoň zajímavější zápletku. Ani vývoj ve vztahu mezi hlavní dvojicí mě nedokázal patřičně vtáhnout. Snaha o oživení vyzněla do prázdna. Ale ano, emocionální závěr se mi věru líbil, vskutku nejsem z kamene, ale díky tomu přeci nemohu zapomenout na vše předchozí, kdy jsem pociťoval zřetelnou a jen lehce ředěnou nudu. Je mi líto, je to tak. Moji osobní oblíbenci R. Charan, K. Agarwal a P. Raj dělali co mohli, ale ani to nestačilo. Hudba opět klasická a líbivá. Nelze však přehlédnout obsazení blondýnek, už i tady? Beru v potaz, že se část děje odehrávala i mimo Indii, tak budu shovívavý. Jinak nutno poznamenat, že mě tento trend vůbec nebaví. Zvážím-li celek tak, jak mi byl představen, nemohu jít s hodnocením do vyšších pater. Svůj potenciál snímek vyčerpal na silných třech hvězdách. K dokonalosti tomu chyběl „pouze“ daleko lépe napsaný příběh a postavy. ()