Muž hledá ženu

• USA Man Seeking Woman
USA, (2015–2017), 11 h (Minutáž: 22 min)

Predloha:

Simon Rich (kniha)

Hudba:

Allen Simpson

Jay Baruchel, Eric André, Britt Lower, Robin Duke, Mark McKinney, Maya Erskine, Katie Findlay, Rosa Salazar, Jeff Pangman, Ennis Esmer, Jessica Lowe (viac)

Roztomilý a surrealistický pohled na životně důležité souvislosti randění. Seriál MUŽ HLEDÁ ŽENU sleduje příběhy JOSHE GREENBERGA (Jay Baruchel) a jeho nekonečnou, fantaskní cestu za láskou. Josh se na ní potácí mezi rychlovkami na jednu noc, bolestivým rozchody, schůzkami naslepo s podivnými existencemi, cestováním v čase, sexem s vetřelci, smrtí a japonskou obludou jménem Tanaka, která nápadně připomíná penis. (TV Prima)

BarryLyndon

Po pilotu nejde hodnotit jinak než plným počtem. Totálně ujetá wtf věc. Jestli někomu přišel šílený Wilfred, tak tohle kope ještě daleko šílenější ligu. Jestli to udrží tuhle metaforicko/satirickou parádu do konce, budu sledovat dál. I vhledem k Baruchelovi to střeleností není uplně nepodobné Apokalypse v Hollywoodu. Simon Rich, scénárista Saturday Night Live musel jet při psaní na tvrdém matroši. :-) 10/10 ()

HAL

Rezchod, a návrat do reálného světa po něm. Největší standard v sitcomovém světě. A tady se to klišé jen tak klidně proletí červí dírou na úplně opačnou stranu vesmíru, tam, kde vládne zcela mimozemský humor, a ono klišé je tam nejobjevnější příběh ze všech. Doslovná sonda do duše normálního polonerda. Sonda do VAŠÍ duše. Psychedelie. Zběsilost. Genialita. ()

Spooner

1. série: Man Seeking Woman je v dnešní komediální nabídce opravdovým úkazem. Jedni si ho díky svému bizarnímu stylu zamilují a budou žrát tvůrce za to, s jakým tempem a nápaditostí ze sebe stačí sypat šílené metafory na vztahové peripetie. Ti druzí ho pak odstřelí za až příliš velkou dávku meta humoru, jenž jim nepřijde vtipný a nedává vlastně vůbec smysl. A obě skupiny mají svým způsobem pravdu. Tohle vám buď sedne, nebo nikoliv. Pokud se ale necháte tvůrci ukecat, naservírují vám neskutečně svěží, originální a ujetou jízdu, jež v komediálním seriálu nemá obdoby. Škoda nevyrovnanosti některých epizod a faktu, že ne s každou nápaditou scénkou míří tvůrci do černého. 70% ()

dO_od

// Je sice hezký, koukat na ten seriál teď, když už mi je 24 a většinu podobných situací mám za sebou (včetně rande s trollem, mezinárodním textwatchem a cestováním v čase ke svému mladšímu já) ...nicméně, KDE SAKRA BYL, KDYŽ MI BYLO OSMNÁCT, A PŘESNĚ TAKOVOU PREVENCI JSEM POTŘEBOVAL! 1. řada - 8/10 ()

Vxxx odpad!

Já doufala, že se tahle novinka stane mým favoritem, právě díky tomu, co mi na tom nakonec vadilo. Přehnaný humor má asi hranice. Nebo možná funguje jen u filmů. Říkala jsem si, že pokud tam bude humor stavěný na hovadinách (jako například RRRrrr, nebo Utopenec na útěku apod.) tak by to mohlo být super. Ovšem tohle bylo pouze a jen trapné a všechno možné, jen ne vtipné... Je mi líto Erica André. Ten herec je mi TAK sympatický... a ani jeho v něčem takovém neustojím. ODPAD! ()