Show se uskutečnila 14. prosince 2014 v Quicken Loans Arena (Cleveland, Ohio). Na kartě se sešlo devět zápasů.

1) Kickoff: The New Day vs. Gold & Stardust
2) Luke Harper vs. Dolph Ziggler (Intercontinental Championship, Ladder Match)
3) The Miz & Damien Mizdow vs. The Usos (Tag Team Championship)
4) Big Show vs. Erick Rowan (Steel Stairs Match)
5) John Cena vs. Seth Rollins (Pokud Cena prohraje, ztratí svůj zápas o World Heavyweight Championship)
6) Nikki Bella vs. AJ Lee (Divas Championship)
7) Kane vs. Ryback (Chairs Match)
8) Rusev vs. Jack Swagger (United States Championship)
9) Bray Wyatt vs. Dean Ambrose (TLC Match) (TheSpearCZ)

Bobik9

DOLPH ZIGGLER VS. LUKE HARPER - 3* - Je fajn, že Harper dostává trochu prostoru, protože je opravdu zajímavý a děsivý. Zato Dolphův push mě už vážně vadí. Jeho zápasy začínají být opravdu nesmyslné. USOS VS. MIZ A DAMIEN - 3* - Damien je zábavný, strašně moc zábavný. Super nápad. Usos jsou zase velcí talenti v ringu, takže tyhle zápasy se dají určitě sledovat. BIG SHOW VS. ERIK ROWAN - 3* - Podobně jako u Harpera jsem i u jeho "bráchy" rád, že dostává víc prostoru. Nicméně skoro všechny zápasy Big Showa nejsou nijak zvlášť zábavné. SETH ROLLINS VS. JOHN CENA - 3* - Každý věděl, jak to skončí. Dalo se na to koukat, ale prostě kreativita chyběla. Cena sucks! AJ LEE VS. NIKKI BELLA - 2* - Aspoň, že tam nebyla Paige která mi vážně pije krev. AJ je jako WWE diva totální nesmysl. Má určitě i světlejší chvilky, ale prostě takovýhle člověk přece nemůže dělat tady v tom show. KANE VS. RYBACK - 2* - Další blbost a důkaz slabého rosteru. Kane by snad měl už radši skončit. Dělají z něj totálně podřadného wrestlera. RUSEV VS. JAKC SWAGGER - 3* - Rusev je pro mě v této době jedním z top wrestlerů, zato Swagger mi opravdu vadí. Ještě, že to dopadá jak to dopadá zatím. DEAN AMBROSE VS. BRAY WYATT - 4* - Jsem rád, že neměl main event Cena, ale tihle dva. Oba si to zaslouží, protože dělají největší show v WWE. Znovu ten zápas byl super. Nejlepší na této PPV. Nicméně chyběl tomu takový ten pořádný náboj, jaký měly třebe zápasy Deana a Setha. ()

• Jedná se o první TLC event, který obsahuje Stairs Match. (Fexcz)
  • Oficiální skladbou show je píseň „Born This Way“ od Thousand Foot Krutch. (TheSpearCZ)