V roce 1999 Česká televize natočila velkolepou silvestrovskou revue plnou osobností filmového a hudebního nebe, které přišly televizním divákům připravit nezapomenutelný silvestrovský zážitek. (Česká televize)

otík

Snaha o estrádu ve stylu Menšíkových Silvestrů je více než patrná, Dejdar jako konferenciér není špatný, bohužel zcela chybí ty výrazné herecké a pěvecké osobnosti, které by zajistili kvalitní zábavu. Většinou si vystupující pomáhají nějakou sprostou narážkou nebo sprostým slovem, najdou se však i taková vystoupení, která pobaví a jsou dnes vyhledávané v různých střihových pořadech. Mezi větší vystoupení patří imitátorský výstup Faltuse se začínajícím Jablonským, parodie na soutěž O poklad Anežky české odehrávající se v budoucnosti, učitelství Ivana Mládka, děkovná řeč Luďka Soboty, své umění pěvecké i houslové předvede Jaroslav Svěcený, Náhlovský s Mladým předvedou svou tradiční scénku blbého s blbým, Dejdar zatančí s Luckou Vondráčkovou, zatančit přijdou babky a dědkové Janů, Machálková, Pilarová, Zich, Bobek a Laufer, Polívka s Bílou si vlezou do postele, Dejdar s Michalem Nesvatbou zaprdí rukama píseň New York, New York, Izer s Dobrodinským parodují Receptář, zazpívají tehdy živá Bartošová a tehdy šťíhlá Csáková, pak Gott s Waldou a už přijde čas na otevření šampaňského s Mikou Häkkinenem. ()

ForGump

Taková malá snaha navázat na legendární silvestry s Menšíkem. A z velké části naplněná recyklováním již viděného. Bohužel z velké části trapná s falešnými úsměvy známých osobností v publiku. Pár zajímavých věcí by se našlo, ale nebylo jich dost. Navíc ani Martin Dejdar nestačí moderátorsky, takový neagresivní aby urazil co možná nejméně. Celé to asi tak nějak symbolizuje průlet zástupců České sody, kteří tak nějak nakoukli a rychle zmizeli, neboť si asi řekli ''to je teda soda''. 30% ()

Tommassi3

"Heleďte, vy si tady snad ze mě děláte srandu, ne ?? Nebo jste vopravdu tak hloupej ??" - "Ani hloupej, ani chytrej !!" - "Čili poloblb !!" ;) A podobné je to i s touhle (kr)Kavčí silvestrovskou, bohužel stále stejně estrádní, oslavou končícího tisíciletí, která sice netoužila být podobně k zblití pompézní jako ta novácká, kterou ozdobil, rozuměj učinil ještě odpudivější, upocenec Pavel Novotný, zato vsadila na jakousi nostalgickou strunu, když hned zkraje před patnácti lety ještě snesitelný Martin Dejdar parafrázoval nenapodobitelného Vladimíra Menšíka, aby nakonec nabídla "férově" půl na půl čísla skutečně parádní, v čele s Mládkovým rozborem básně Slávy dcera, s těmi opravdu trapnými.. Co se však tentokrát kupodivu podařilo, jsou bezesporu ta hudebně taneční vystoupení, a tak se nakonec nezdráhám téhle polozábavné show přišít tři hvězdy, protože s každým dalším rokem se ta tuzemská zábavná tvorba do té televizní celeb(ř)itní žumpy propadá hlouběji a hlouběji.. ()

kingik odpad!

Navodil jsem si hypotetickou situaci, co bych si počal, kdybych měl možnost znovu se ocitnout v roce 1999, a co bych případně změnil. Dcery i syna bych měl ještě v ranném dětském věku, už tehdy bych se vyhnul registraci na téhle nesmyslné databázi, která by mě čekala za rovných deset let, zřejmě bych si nepořídil ani tehdejší model mobilu, jež byl vzdáleným příbuzným dnešní žehličky. A celá řada věcí by se dala eliminovat. To ani není tak podstatné. Podstatné je především to, že bych se vyhnul tomuhle nemožnému televiznímu Silvestru, který se vysílal v poslední den v roce na veřejnoprávním odpadovém kanálu. Fakt nebylo co závidět těm, kteří to s touhle "zábavnou show" v závěrečných hodinách toho památného roku se třemi devítkami v letopočtu riskli. Něco tak uhozeného, se jen tak nevidí. Průvodcem byl Dejdar, a dejme tomu, že se své role zhostil adekvátně. Akorát nevím, kdo měl být tím dalším zábavným členem do party. Nikoho takového jsem neobjevil. A to jsem reprizu sledoval pozorně. Když už minula vystoupení imitátorské dvojky Jablonský a Faltus, písničkářské legendy Jana Nedvěda, odněkud neadekvátně vyhrabaného, a hlavně nezábavného Antonína Procházky, Badinková, Šinkorová a Norrisová odtančily svoje vystoupení, nebo třeba Luděk Sobota měl za sebou svoji nekonečnou děkovačku za "nenadálé ocenění, tak stále jsem postrádal příchod toho hlavního hosta a sice pana Vtipa. Bohužel, ten se ke vší tvůrčí smůle, jako jediný nedostavil. Při té hrůze, co jsem byl s touto slaboduchou silvestrovskou parádou nucený absolvovat, bych se už ani nelekl, kdyby to Dejdar rozbalil se svojí imitací Mrazíka. Byl jsem připravený na všechno a na všechny umělce i neumělce té (neinternetové) doby, ale takovou uhozenou pičovinu bez jediného vtipu aby jeden pohledal. Z toho vyplývá, že není dobré se vracet do minulosti. Především do minulosti televizního humoru. Jedná se totiž o značně rizikový návrat. 0% ()

Ydrosten

V průběhu pořadu, jsem si uvědomil, že Česká republika, má sakra málo kvalitních pořadů dělaných jako zábavné. Během posledního týdne roku, jsem scénky oběvující se v tomto pořadu, viděl nejméně 7x, jen v jiném kabátě ( jiná scéna, jiné divadlo, jiný pořad, jiný rok uvedení ) Pokud se dané scénce - kupříkladu Polívka & Bílá v postelové scéně // Dejdar & Lucie Vondráčková a jejich taneční číslo // zpívající důchodci // Gott & Matuška // Mladý & Náhlovský a dalších 500 provařených scének ( které jsou stejné, i když je hrají jiní herci ) - někdo dokáže smát i po páté během pár dní, je mi jej líto. Další naprosto zbytečný pořad, který opět ukazuje ty nejlepší scénky z těch nevíc nejlepších scének, které vykrádají samy sebe v průběhu několika generací. Směšné nebyly už před 10 lety. ()