Last Days

Krátký film se zabývá drastickým úbytkem afrických slonů z důvodu ilegálního obchodu se slonovinou. Tvůrci neupozorňují jen na katastrofickou situaci tohoto živočišného druhu, ale také na skutečnost, že prodej slonoviny je jedním z důležitých zdrojů financování teroristů operujících na území Afriky. (J.Connor)

TheDarKnig

Vizuálně krásně provedené, s "veselým" úvodem a postupným směřováním přímo do chřtánu pekelných. I mírumilovný člověk jako já může cítit velmi živoucí nenávist směrem k některým bestiím, žijícím na této krásné planetě. PS: heimat je pravděpodobně jednou z nich, protože si nevím představit nikoho, kdo by měl jakýkoliv normální důvod tomuto filmu dát odpad!. ()

Pavlínka9

Ve 3 minutách ohromně vynikajícím způsobem znázorněn "motýlí efekt", který začíná a končí klidně a krásně..Doporučuji každému shlédnout, ať vidíme, jak vše na sebe navazuje... ()

TeraBum

Krásná animace, ale především žádné zbytečné řeči okolo ani hra na city. Jen jasně daná fakta a šikovné zpracování, které dalo vyniknout pointě. Takhle se má upozorňovat na problémy. ()