Partia štyroch kamarátov, premiantov triedy, práve zmaturovala a čaká ich posledné leto, kým každý z ich nastúpi na inú univerzitu. Zrazu im dochádza, o čo všetko prišli za tie roky, kedy boli vzornými študentmi. Stratený čas sa preto rozhodnú dohnať a užiť si prázdniny naplno. Párty, drogy a sex - nič si nebudú odriekať. Do mesta sa valia natešení turisti, bezstarostné večierky sa rozbiehajú na plné obrátky a odviazaní bifľoši si práve užívajú najlepšie leto svojho života. (TV JOJ)

eraserhead666

Zajímavé, jak s epohled na šprty časem mění a oprošťuje se od klasických stereotypů. Tahle štveřice totiž jako klasičtí šprti vůbec nevypadají, i když nepochybuji, že dost velká část těch, co jsou označováni za šprty, vypadá přesně takhle. Taky se mi líbila ta (svým způsobem takřka revoluční) hláška, odhalující ústředním hrdinům, že je nikdo neseparoval, že se separovali sami. Jinak je to obecně taková klasická mládežnická zábava, vyloženě komických situací a scén tu zase moc není. ()

Stanislaus

Šprti na tahu jsou další z veledlouhé řady tuctových amerických komedií z prostředí střední/vysoké školy, která nemá čím překvapit a ani moc pobavit, což je vzhledem k žánru poněkud problém. Další problém byl spojený s Nicholasem Braunem, který mi přišel neuvěřitelně nesympatický - tak jako jeho postava Andyho. Námět vypadal na papíře možná vtipně, samotné zpracování je však spíše jalové. ()

EvilPhoEniX

Příjemná teen komedie alá American Pie. Od těchhle filmů vyloženě očekávám pouze porci zábavy a troj kombo ( Party,drogy,sex) a v tomhle ohledu si myslím Good kids obstály. Příběh o 4 šprtech, kteří končí školu a chtějí zažít první a poslední středoškolskou párty s nějakou tou "úlevou". Hlavní hrdina se po prvním zářezu slušně rozjel a roli trenéra tennisu jsem mu docela i záviděl, takové štěstí má opravdu málokdo. Kdo chce vypnout a a nostalgicky zavzpomínat na staré časy v pohodě volba. 75% ()

TheDon

Pokud máte nějakej večerní splín a chcete kouknout na nenáročnou oddechovku o bandě vykořeněnejch nerdů, směle do toho. Frajer co strká péro do jogurtu asi patří k hájlajtům celýho flicku. Jinak nic novýho pod sluncem, nějaký lepší fóry pochopitelně chybí a láv story ústřední dvojice taky pochopitelně nechybí. Takže nic víc, než další nepovedenej pokus o emerickou týnejdž komedošku. 35% P.s.: SPOILER jako kráva....když už mám na penisu nějakou tu insekci, tak mám přece ruce a hubu....takovouhle prima Pandžábi Gánešu bych si teda utéct nenechal, ani kdybych byl jen hlava s páteří... ()

Jara.Cimrman.jr

"Nikdy jste se s náma nebavili, tak s tím nezačínejte." Mě taky nikdy nikdo na žádnou party nepozval a já jsem si to bral osobně. Jenže těžké poznání géniů zní, že na party se nezve, ale na party se chodí. Takže jsem se považoval tak trochu za rebela, když jsem se někam vetřel bez pozvání a ono to bylo správně? Tak fajn, nejsem rebel, génius a ani uživatel drog, ale tohle mě celkem bavilo. Zejména Andyho placené lekce tenisu s vdanými paničkami mě zaujaly a to nejsem ani trochu prostitut, ale když mi za to platí, tak je neslušné to odmítnout. Taky boj s parohatými manželi měl něco do sebe a Nora ... no jo, Nora ... tak ta by asi ani platit nemusela. ()