Boss & Me

• Čína Shan shan lai le (viac)
Čína, 2014, 25 h 30 min (Minutáž: 45 min)

Xue Shan Shan je hodná a dobrosrdečná dívka, která miluje jídlo. Jedné noci jí zazvoní telefon s tím, že se má dostavit do nemocnice, kde se dozví, že má stejnou krevní skupinu jako sestra Feng Tenga, šéfa společnosti, v níž pracuje, která právě rodí a potřebuje dárce. Shan Shan neváhá a pomůže. Za odměnu ji Feng Yue každý den po bratrovi posílá oběd. Shan Shan je zprvu velmi šťastná, události ale naberou nečekaný směr... (andiek05)

Eawy

"Shan Shan comes to eat" alebo "Boss and me" patrí medzi (aspoň pre mňa) tie lepšie taiwanské seriály. Príbeh nie je vôbec zložitý, a nenájdete tam postavu, na ktorú by ste nalepili prívlastok " Beštia". Charaktery sú celkom dobre prepracované, keďže má seriál dostatok častí. Hlavní hrdinovia sú veľmi príjemní, iskrí to medzi nimi poriadne. Mám pocit, že je to skôr príbeh o tom ako samotní účastníci toho vzťahu bohatého a chudobnej zvládajú nápor okolia. Mnohokrát vidíme, že okolie je proti tomu aby sa dali takýto rozliční ľudia dohromady, držíme palce aby sa im to podarilo. V tomto seriáli to bolo opačne. Nešlo ani o to, že by im chcel ich vzťah niekto pokaziť, nikto nekul neuveriteľné pikle. Naopak, videli sme ako rozdiely v rozmýšlaní týchto ľudí, naozaj môžu predstavovať problém vo vzťahu. Ja som sa bavila. Ale pred čím by som ostatných chcela varovať je, že : Zaručene budete hladní. V každej časti jedia asi 6x.........takže neradím pozerať po večeri alebo keď ste na diete. 85% ()

Terezinka198

Shan Shan mi po čase lezla na nervy, některé díly byly ale povedené. Měla jsem podezření, že kdesi v 8. nebo 9. díle jsem se bavila více, než obvykle, ale potom to opět sklouzlo. Ale v každém díle bylo jídlo! Tak jsem si pro jistotu, kdykoliv jsem se rozhodla spustit další díl, už brala vodu nebo nějakou tu drobnost, protože mě jinak dráždili, jako nic předtím! Nemohu však tvrdit, že ti dva mezi sebou neměli nějakou jiskru. Sice Feng Teng byl původně odtažitý, ale to většina mužů. Ale jo - celkové skoro nadprůměrné téma. Ta délka mě zpočátku děsila, ale zvládla jsem to. (Po delším boji, ale přece!) ()

Felisr

Roztomilá Blběnka je ke všeobecné nevoli ostatních spolupracujících přijata do prestižní firmy. Brzy zjistí čistě fyziologický důvod této pocty. Po kratším zoufání se snaží ve firmě zapadnout a být co nejvíc užitečná. Přes počáteční averzi ale její nekonečný optimismus nakazí i šéfa společnosti, který začne mít tajný fetiš na její téměř orgasmické výlevy při ládování oběda. Tím by bylo romanticky vymalováno, pokud by si tedy slečna uvědomila, která bije. Seriál vyloženě pro dlouhé zimní večery. ()