Zdena Provazníková varí sobotný obed, potom vyjde na chvíľku pred ich dom v malej šumavskej obci – a od tej chvíle ju už nikto nevidel. Vyzerá to, že spreneverila dvadsaťšesť miliónov z advokátskej kancelárie, kde bola zamestnaná... (TV Markíza)

rakovnik

Hezky zamotaný případ, ovšem opět se zbytečným, byť jednoduchým a rychlým druhým zločinem. Semtam se mi nezdál vývoj vyšetřování, ale celek je pořád stejně milý a pohodový, což je důvod, proč seriál rád sleduji. ()

otík

První případ s přepadáváním doručovací služby byl vyřešen raz dva, ale docela originálně. Druhý případ byl složitější, ale divák byl asi trochu rychlejší než policajti a došlu mu to dřív. Jinak zaláskování Norisové už začíná být otravné, ostatní osobní příběhy ani vlastně žádné nejsou. Těžký průměr. ()

mira007

Za první polovinu bych dal v rámci komerčních detektivek snad i pět hvězd, bylo to celkem napínavé, ale do konce to nevydrželo. Dávám čtyři hvězdy, protože mne to dneska bavilo a stupidních odboček ( taneční lekce, chrápací akce) bylo poskrovnu. A bylo supr zase vidět Kláru Apolenářovou. ()